reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Jestem chyba jakąś meteopatką albo co ... 3 kawy rady nie dają :|

piszcie co tam u Was ciekawego :-) w moim otoczeniu dużo konitek właśnie zostało mamami :-) pierwszy lub kolejny raz.
majowe dzieciaczki hihi ah te wakacyjne szaleństwa :-)

ja się właśnie zastawiam czy zostanę majówką:-D chyba tak:tak::-D choć termin mam na 1 czerwca:-D, ale jutro ostawiamy leki przeciwdziałające skurczom, zobaczymy ile mała jeszcze w brzuszku posiedzi:-)
 
reklama
Jestem chyba jakąś meteopatką albo co ... 3 kawy rady nie dają :|

Cos w tym jest bo wlasnie przyszla burza :]
U mnie troche ostatnio sie dzialo, zagladalam do Was, ale brakowalo czasu, zeby naskrobac cos. Witam wszystkie nowe mamy. Trzymam kciuki za te, ktore niedlugo beda mialy rozwiazanie.
Ja mam za soba chrciny.. no i powrot do pracy. Nie jest lekko, ale puki co dajemy rade. Najgorzej ze zmeczeniem. Wyszedl drugi zabek i troche pogorszyl sie apetety, ale pozatym nie narzekamy :)
Szykuje sie kolejne spotkanie aktywnych mam, mam nadzieje, ze bedzie sporo zainteresowanych. Pozdrawiam :)
 
Tak ostatnio o Tobie myślałam Roxiak :-) ze praca daje popalić :-)

faktycznie o 26 maja zapomniałam haha mój kuzyn urodził sie 26 maja :-) ale łobuz z niego był jako dzieciak :-)
 
Witam mamuśki dawno mnie tu nie było,ale podczytywałam co tam u Was ciekawego:):) U Nas w porządku mały rośnie rozrabia;-):-D Jest wesolutkim pogodnym dzieckiem, właśnie za miesiąc wybieramy sie na urlop nie wiem jaką podjąc decyzję czy auto czy samolot??? moze podpowiecie coś??? mały będzie miał wtedy 7 mcy:) Któraś z Was poszukiwała fotografa na ślub ja mam nie drogiego ma bardzo fajne pomysły moge podesłać linka z jego stronką i danymi pozdrawiam i witam wszytkie Nowe mamy
 
Hej,
czasami tutaj bywm ale w sumie rzadko, moze mnie nie pamiętacie.

Ale tym razem z konkretnym pytaniem - czy któraś z Was planuje w tym roku skłądac podanie do żłobka? Wiem, zę był taki wątek ale gdzies mi zaginął, przy oazji mozecie podrzucić linka?

Ja wybieram sie na Łukową - żłobek jeszce w budowie ale powinni zdążyc do września
 
Witam,

jestem z poza Wrocławia
ale spedzam tam wiele czasu
w lutym zostalam mama ślicznej córeczki Michalinki ;)

Pozdrawiam
 
reklama
Witam!

Z magdalenka rozmawiam prawie codziennie to nie odpisuje:p

Tyle nowych mam do nas dołączyło...ale mało która odzywa się poza przywitaniem :(
 
Do góry