reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

ta święta rzecz nauki przedmałżeńskie hehe :-) planowanie rodziny itd :-)

a ja chce męża wyciągnąć na rejs nocą po Wrocławiu :-) bilet 20 zł :-) tylko ciepło sie trzeba będzie ubrać :-) i tylko nie wiem czy jutro czy w sobote :-) i pytanie czy sa jeszcze bilety lub jak długa będzie kolejka hihi
 
reklama
witam
chyba nabroiłam bo nie widzę tematu o żłobkach i przedszkolach :baffled: i mam amnezje bo nie przypominam sobie żebym go wyrzucała lub przenosiła :szok: :eek:
 
NO JA TEZ I TEZ NIE WIEM CO BĘDZIE??? JESZCZE TROCHĘ MUSIMY POCZEKAĆ ALE PÓKI CO MAM NA GŁOWIE KOMUNIE WIĘC MOŻE MI CZAS SZYBKO MINIE DO WYNIKÓW REKRUTACJI:sorry2:
 
Ale mi smutno
i to bynajmniej nie przez pogodę :-(
byłam z młodym w przychodni na kozanowie u laryngologa z tymi uszami. Zmokliśmy trochę więc mokre kurtki powiesiłam na wieszaku i ....
nie uwierzycie. Ktoś sobie przywłaszczył moją kurtkę :-( :baffled::no::-(
popsuł mi sie humor na maxa. i przepadł klucz do skrzynki :-( i w ogóle ryczeć mi sie chce....
chamstwo nie zna granic teraz z mokra odzieżą, pełnym wózkiem będę pchała sie do gabinetu. ciekawe co na to powiedzą...
 
Felidae rozumiem Twoje rozgoryczenie....my dwa dni temu zgłaszaliśmy włamanie do piwnicy. Ukradli nam rower za ok.900zł....także wściekli jesteśmy niesamowicie. Zamek od wejścia do piwnicy był cały także ktoś musiał mieć klucz...no a z kłódką od naszej piwnicy ktoś sobie młotkiem poradził....Na komisariacie oficer dyżurny zapytał czy mamy rachunek za ten rower,bo jeśli nie to nie możemy udowodnić,że kiedykolwiek mieliśmy rower i ,że nam ukradli...ale jak się uprzemy to on przyjmie zgłoszenie....Żenada!!! Można pomyśleć,że żarty sobie robił...ale nie...on to na poważnie....co za kraj!!!! Jak sobie przypomnę to mnie z nerwów trzęsie.
 
reklama
Roweru na nowowiejskiej to w ogóle nie mamy odwagi trzymać, balkon ma kraty w oknach więc mienie jest zbyt łatwo dostępne, Czego nie mogę odżałować bo mogłabym rowerem do pracy jeździć. Ręce opadają, albo trzeba sobie rower oznakować albo jeździć nim z dowodem zakupu żeby miec dowód na prawo własności do roweru. :-(
 
Do góry