reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Marma, Kadia...życzę aby choróbska "poszły" precz...

Co do wakacji....my na pewno nad morze pojedziemy....jakoś w lipcu...tylko,że w tym roku trzeba wyższy standard ze względu na małego, więc forsy pewnie sporo wydamy...ale co tam...ja już nie mogę się doczekać. Jutro mąż musi się jakoś dogadać w pracy w sprawie urlopu ...i mogę rezerwować termin. Z chęcią wybrałabym się do gdzieś poza Polskę,ale w tym roku to za wcześnie dla Patryka.

U nas sukces...podałam probiotyk Lacidofil przez dwa dni i faktycznie tak jak mówili mi znajomi zadziałało natychmiastowo...po dwóch dniach moje dziecko załatwiło się same bez użycia czopków, bez stękania z wysiłku...jakby nigdy nie było problem. Zastanawiam się dlaczego żaden lekarz u którego byłam na wizycie nie wspomniał mi o tym probiotyku...wszędzie polecano BioGaję, która u nas nie zdziałała nic....już dawno mogłoby nie być problemu. Pamiętam tylko,że jeszcze na początku jakaś lekarka z ostrego dyżuru przez telefon wspomniała mi o tym "cudzie"...
 
reklama
Witajcie!:) Jestem swiezo upieczona mamusia "malutkiego" Kuby, mam nadzieje, ze spedze tutaj mile chwile oraz znajde wiele pomocnych porad! Pozdrawiam wszystkie mamusie z Wroclawia:)
 
Marma,Kadia dużo zdróka życze:-)
Laurana to super,że Lacidofil pomógł:-) My też jedziemy w tym roku nad morze,już sie nie moge doczekać bo w tamtym roku nigdzie nie byliśmy
Aneek,Sprezyna witajcie:-)

Miłego dnia
 
Madziass a co tak rzadko do nas zaglądasz? Wybraliście już miejscowość? My z mężem jeździliśmy wcześniej do Mielna, Unieścia...bo tam zawsze trochę więcej życia na ulicach widać:) jest gdzie się wyszaleć w nocy:) ale...w tym roku z wiadomych przyczyn chcemy jechać w jakieś spokojne miejsce...może znasz takie miejsce godne uwagi?

Witam "nowe" mamuśki:)
 
Ostatnia edycja:
Madziass a co tak rzadko do nas zaglądasz? Wybraliście już miejscowość? My z mężem jeździliśmy wcześniej do Mielna, Unieścia...bo tam zawsze trochę więcej życia na ulicach widać:) jest gdzie się wyszaleć w nocy:) ale...w tym roku z wiadomych przyczyn chcemy jechać w jakieś spokojne miejsce...może znasz takie miejsce godne uwagi?

Witam "nowe" mamuśki:)
Laurana czasem jakoś mi sie trudno tu wbić w temat,dzikusek ze mnie:-D:-D
Wiesz my zawsze jeździliśmy i teraz też odwiedzimy Międzyzdroje:-)
 
Ja nie mam odwagi w ciemno jechać.bo wiem,że mam duże wymagania i później będę marudzić....Ty piszesz o cenie za dobę za osobę tak? bo ja się szykowałam tak na 60zł za osobę...a jak jest z takimi małymi dziećmi, orientujesz się może czy też się płaci?
 
reklama
Ja nie mam odwagi w ciemno jechać.bo wiem,że mam duże wymagania i później będę marudzić....Ty piszesz o cenie za dobę za osobę tak? bo ja się szykowałam tak na 60zł za osobę...a jak jest z takimi małymi dziećmi, orientujesz się może czy też się płaci?
No to pewnie zależy gdzie bo tak od 40 sie znajdzie. Z tego co wiem to za dzieci do lat 3 sie nie płaci,no chyba że byś chciała osobno dla niego łóżko
 
Do góry