reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
WITAJCIE MAMUSIE, nie jestem jeszcze mamą ale juz wkrótce nią zostanę w czerwcu;)Więc nie wiem czy mogę dołączyć;)
 
Cześć dziewczynki
Troche tu nie zaglądałam.Dużo zdrówka dla dzieciaczków życze:-)
LenaDTR witaj :-):-)
 
tak:tak: pisałam gdzieś w jakimś temacie o biegunkach i ząbkach bo trochę przeszliśmy z tymi zębami. ale miesiąc po 2 urodzinach mieliśmy cały komplet i teraz spokój był z chorobami aż do tego miesiąca :-( ale już wszystko wraca do normy. oprócz tych pobudek ( ale zobaczymy jak będzie po zmianie czasu)
Roxiak u mnie dziewczyny brały dyżury 24 h a potem kilka dni w domu, Wasz praca trochę inne ale warto to przemyśleć rozwalone jedna doba anie dwie pod rząd...tylko musisz wyrazić zgodę albo napisać prośbę chyba do kadr o prace na zmiany bo prawo zabrania zatrudniać na noce kobiety, których dzieci mają mniej niż 4 lata jakoś tak mi się kojarzy, może już coś zmienili.
ok znikam spać bo już jestem padnięta za to Mały śpi od 19 :| pobudka jak nic o 5 znowu :baffled:
Fajnie, że tyle z was jest chętnych na spotkanie:-) ja w tym miesiącu odpadam niestety...
 
Roxiak u mnie dziewczyny brały dyżury 24 h a potem kilka dni w domu, Wasz praca trochę inne ale warto to przemyśleć rozwalone jedna doba anie dwie pod rząd...tylko musisz wyrazić zgodę albo napisać prośbę chyba do kadr o prace na zmiany bo prawo zabrania zatrudniać na noce kobiety, których dzieci mają mniej niż 4 lata jakoś tak mi się kojarzy, może już coś zmienili.
...
Jak bede pisac pismo do kadr przed powrotem do pracy, musze zaznaczyc, ze chce pracowac w systemie zmianowym. Do 4 roku zycia dziecka mam prawo pracowac tylko w dzien po 8 godzin. Niestety taki uklad mi nie odpowiada, wole normalne dyzury. Do pracy mam 5 minut wiec nie trace czasu na dojazdy. Pozatym bede propbowala zachowac laktacje wiec 24 to bedzie za dlugo. Wiem, ze mozna dostac od peiatry zaswiadcenie jesli karmi sie piersia i wraca do pracy to przysluguje przerwa na karmienie. Jesli pracuje sie do 6 godzin przerwa na karmienie to 30 min, a jesli dluzej to 2 x 30 min. Mozna dogadac sie z pracodawca, i przychodzic do pracy godzine pozniej albo godzine wczesniej konczyc. Jestem na etapie przyzwyczajania mlodego do butli, ale po tygodniowych bataliach musialam odpuscic bo w nocy ciagle mi sie budzil i plakal. 2 dni przerwy (mlody znowu wisi na cycu, ale teraz poprostu trzyma go "w zebach" i ciumka) a od jutra zaczynamy od nowa.
 
Witam!!!!

Krystian już lepiej ale jeszcze kilka dni antybiotyku nas czeka:tak:
aga221122 jeżeli chodzi o takie stolce mój przechodził cos takiego ale dochodziły jeszcze nieprzespane noce i zero spania w dzień myślałam że ten koszmar się nie skończy a to po prostu były zęby tyle że synkowi wychodziły w około 6 m 8 naraz i w 10 następne 8 naraz nie wiem czemu tak no teraz ma 20 ząbali nawet nie wiem kiedy te 4 następne wyszły ( Chyba ma tyle bo może jakieś nowe są:-p)

WSZYSTKIM KOBIETKOM W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO




 
reklama
Witajcie Kochane z rana;)Z tego co widzę to szykujecie sobie spotkanie...fajnie......później będziecie miały co powspominać;)
 
Do góry