reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Przepraszam jeżeli w nie odpowiednim wątku wstawiłam,ale dotyczy to tylko kobiet z Wrocławia lub jego bliskiej okolicy :-).
Witam
1
.



Chciałabym zaprosić na zabieg pielęgnacyjny twarzy.U mnie lub u
Ciebie w domu.
Firmy CLARENA z uzyciem profesjonalnej linia AHA FRUIT.
(eksfoliacja)
Kończę w tym roku szkołę kosmetyczną Studium zdrowia i
urody,posiadam Certyfikat umożliwiający wykonywanie zabiegów
eksfoliacji przy użyciu profesjonalnych kosmetyków.
Nie wiem czy miałyście kiedy kolwiek z tym doczynienia dlatego postaram się w paru zdaniach wytłumaczyć co taki zabieg ma na celu
1
.
Zabieg ten jest przeznaczony do dermokosmetycznej odnawiającej kuracji skór suchych,mieszanych,tłustych,wrażliwych,naczyniowych.
Zależnie na jaki rodzaj cery chcemy wpłynąć dopieramy odpowiednie stężenie kwasu owocowego i/lub jego rodzaj.
Serum ma na celu działanie regulujące proces odnowy
komórkowej,złuszcza zrogowaciały naskórek(również np: na
łokciach),odblokowuje pory,rozjaśnia przebarwienia i niweluje blizny
potrądzikowe. Stymuluje syntezę elastyny i kolagenu działa
pojedrniająco i przeciwzmarszczkowo oraz poprawia nawodnienie skóry
suchej.
Efekt widać już po pierwszym zabiegu,który najlepiej wykonywać wczesną wiosną,albo jesienią.
1
.


Cena takiego zabiegu u mnie to 55-60 zł,zależne od użytego stężenia kwasu.


W razie jakich kolwiek pytań chętnie odpowiem.


Pozdrawiam i zapraszam
 
reklama
kadia2 a jak się u Ciebie sprawdził ten probiotyk? Ja przestaję dawać BioGaję, która nic nie daje...i kupiłam wczoraj Lacidofil...dlatego,że w ulotce ma informację o przyśpieszaniu wypróżnień...a u małego z tym problem
 
Hej :)

Ja dziś od rana jak zawsze zabiegana. Ostatnie spanie przy łóżeczku małego zaczyna dawać mi we znaki. Kręgosłup pobolewa i zaczynają mnie łapać kręcze szyi. No ale idzie ku dobremu bo Kacperczak niema już temperatury i jedyne co mnie martwi to straszny kaszel, który nie daje mu spać i nam też. Teraz z M mamy nocne dyżury spania z małym :-)

Laurana ja dawałam jakiś probiotyk na D ale teraz już nie pamiętam jak się nazywał pisałam o nim wcześniej.

lenaDTR witaj a spotkanie jest dla wszystkich tak więc zapraszamy :-)
 
Marma pewnie uzywalas Dicoflor. jest w kapsulkach lub saszetkach. Ja go tez raz dawalam i byl ok, ale czy dziala na wyproznienia.. nie sadze.
 
u nas na wypróżnienia to tylko czopki i surowe owoce...no i kisiel z bobofruta, dopóki mu smakował to w sumie kupki jakos szły(bobofrut, łyżka mąki ziemniaczanej i na koniec świezo starte jabłko). Tak mi się jakoś kojarzy. z probiotyków...laciodbaby wydawał mi sie najskuteczniejszy i pierwszy którego w lodówce nie trzeba było trzymać...
 
Ja dawałam już sok z jabłek, jabłko i nic nie skutkuje .....tzn. dzieciak próbuje robić,ale chyba nie potrafi, więc ja już nie wiem o co chodzi....

Ja dzisiaj idę na solarium dla poprawy nastroju...jakiś kiepski dzień mam...
 
laurana ja miałam podobnie, mały miał zatwardzenia już od 2 tygodnia życia. U nas podziałało jedynie zmiana mleka i efekty nie były zaraz po zmianie ale jakoś 2-3 tygodnie później. Jeśli karmisz mieszanką to spróbuj zmienić, jeśli karmisz cycem to czy ty nie masz problemów z wypróżnianiem?? Jeśli też masz to wina leży w twojej diecie.
 
Witam. Mogę się wypowiedzieć na temat Disofloru,Kubuś od początku miał problemy z kupką,zawsze miał zatwardzenie,pomagałam mu czopkami ale na dłuższą mete nie jest to dobre. Nasza pediatra poleciła właśnie Disoflor,kazała od razu cudów się nie spodziewać bo takiemu probiotykowi potrzebny jest czas by mógł zadziałać,po około 30 dniach kupki zaczęły się normować.Podajemy go już z 6 miesięcy,i nie mamy żadnych problemów z brzuszkiem :-).Tak więc polecam...
 
aga221122 tylko my nie mamy teraz zatwardzeń...to są normalne kupki...tylko synek nie potrafi ich zrobić...nie potrafi wypchnąć...a mleka zmienialiśmy...już kilka ich było....u nas przyczyna chyba nie tkwi w mleku a w anatomii;
 
reklama
laurana - stęka tak jakby robił kupę, zaglądasz do pieluszki i tam nic nie ma?? Mój łoś tak stęka od zawsze i każdy mówi: oooo zrobił kupę. Tylko ja umie rozpoznać kiedy stęka i robi kupę. Kiedyś też nie wiedziałam i myślałam, że chce zrobić kupę a nie umie lub nie daje rady. Myślę, że jeśli raz dziennie lub raz na dwa dni robi kupkę i to kupkę normalną nie masz się czym martwić.
 
Do góry