reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Witaj :-) Mój synuś też ma na imię Kacperek :-D No i zapraszamy na nasze spotkanie.

Kacpercio znacznie lepiej. Gorączka minęła za to jest nieznośny i płaczliwy. Ale mam nadzieję że to już nie długo :-) Może tu jeszcze ta okropna pogoda miesza. Pozbyłam się chłopaków i idę teraz odsypiać ostatni tydzień niespania :-D
Właśnie widziałam,że też ma tak na imię.Śliczne imie :-D:-D
 
hej dziewczyny byłam dziś w zoo fajne są te foki co można je oglądać podwodą polecam !!! moje dziecko było ąż do szyby przyklejone a kozy może dziecko karmić kupuje się pokarm za 1zł mała miała radoche jek zlecialy się wszystkie kozy
 
Witaj :-) Mój synuś też ma na imię Kacperek :-D No i zapraszamy na nasze spotkanie.

Kacpercio znacznie lepiej. Gorączka minęła za to jest nieznośny i płaczliwy. Ale mam nadzieję że to już nie długo :-) Może tu jeszcze ta okropna pogoda miesza. Pozbyłam się chłopaków i idę teraz odsypiać ostatni tydzień niespania :-D

Marma a moze to temperatura od zebow :>????? hehe ja bym tak obstawiala, jed na p/blowychi i bedzie dobrze :-) nie takie cyrki przy zebach widzialam :-) i mam nadzieje ze to one bo zawsze to lepsze niz jakies chorobsko przy ktorym trzeba by dawac antybiotyk :-)
 
Niestety choróbsko :-( Antybiotyk poszedł w ruch bo temperatura była zbyt wysoka. No ale już po wszystkim. Okazało się że to ta sławna trzydniówka która trwała o jeden dzień dłużej. Wczoraj wyszła wysypka.

No a zoo jest świetne. Kacperek był zachwycony gdy byłam z nim tam w sierpniu. Tylko bał się jak kozy na niego beczały...
 
No to może w piątek w tym samym miejscu o tym samym czasie :-) No chyba że inny termin wam pasuje :-) Chyba że w tygodniu bardziej by komuś pasowało bo wiadomo weekendy to wyjazdy, spotkania rodzinne i insze imprezy.U mnie na razie większych planów brak.
 
reklama
Hej dziewczęta:-)
Marma mi pasuje w piątek, ale jak by trzeba było przełożyć na inny dzień w tygodniu, to też ok., byle godzina za bardzo się nie zmienila:-)
 
Do góry