reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Hej hej
Mnie w przyszłym tygodniu powinno pasować. Wtedy nawet moge być bez małej, bo juz w pt. wraca mój M. Tak więc ja spokojnie mogę i za tydzień.
Czyli na bank jutro nie, tak?
a z innej beczki

Znacie może jakiegos fachowca który się zna na pralkach? Mam kłopot straszny z moją (5-cio letnią) i na gwałt musze kogoś zawołać.
 
hej dziewczyny!!!!

widze że wszystko ok u Was!!!:-)

ja ciągle przy kompie siedze i pisze do pracy rózne rzeczy i mam dość, ale dzieci zdrowe i najwazniejsze , chociaz ciężko sie im przestawić na wczesne wstawanie

pozdrawiam wszystkie i dzieciaczki całuję!!!
 
Witam wrocławskie mamusie :-) Jestem na tym forum już od dłuższego czasu, ale (wstyd się przyznać!!) wrocławskie odkryłam dopiero... dzisiaj:-( W chwili obecnej jestem w 30 tygodniu ciąży i termin mam na listopad. Więc jak tylko znalazłam forum listopadówek to tam się zapisałam i nic więcej nie szukałam. Też nie jestem "oryginalną" wrocławianką i poznanie nowych ludzi sprawiłoby mi olbrzymia przyjemność. Więc jeśli można to też chętnie przyszłabym na spotkanie :-)
Pozdrawiam serdecznie!!!
 
bosastopka zapraszamy :)

Widzę że sporo tu mamuś świeżynek wrocławskich :) JA właściwie też jestem nie z samego Wrocławia ale z pod :)

U nas temperatura dalej się utrzymuje ale już nie taka wysoka. Może do jutra już całkiem spadnie.
 
Marma fajnie że temperatura nie szaleje wzwyż!! Będzie dobrze, pewnie to jakiś wirus!
W takim razie po niedzieli ustalimy dokładnie dzień spotkania- mam nadzieję że się nie wysypię przed spotkaniem:-p
Widzę że nowe mamusie do nas dołączą fajnie im więcej nas tym lepiej:tak:
trzymajcie się ciepło
a co do speców od pralek to nie pomogę bo nie wiem jeszcze nawet gdzie we wrocku jest jakikolwiek spec od pralek... i obym długo nie musiała się dowiadywać:-p
mam nadzieję że usterka nie jest groźna i nie będzie drogie naprawianie:tak:
papa
 
Cześć dziewczyny.Można sie przyłączyć?:-) Też jestem z Wrocławia

Witaj :-) Mój synuś też ma na imię Kacperek :-D No i zapraszamy na nasze spotkanie.

Kacpercio znacznie lepiej. Gorączka minęła za to jest nieznośny i płaczliwy. Ale mam nadzieję że to już nie długo :-) Może tu jeszcze ta okropna pogoda miesza. Pozbyłam się chłopaków i idę teraz odsypiać ostatni tydzień niespania :-D
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie i zapraszma na nasze spotkanie:-)
Madzias, bardzo fajny sowaczek z ta fikołkujacą dzidzią:-)
Marma fajnie, że już lepiej z Kacperkiem, odpoczywaj, żeby mieć siłę na spotkanie w następnym tygodniu:-)
eedytka co robilaś takiego, że padnieta, ale odpoczywaj, odpoczywaj, póki możesz:-)
A, u mnie w mieszkanku założyli rolety na okna i ciekawa jestem jak, to wygląda, pewnie przez weekend będę kombinować z nowym wystrojem:-).Kupiliśmy też zmywarkę, laski, normalnie jak zobaczylam jak to códo myje, to stwierdzilam, że z ta maszyna juz nie wygram:-). Rewelacja, polecam:tak:
 
Do góry