reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Czesc Dziewczyny - Wroclawianki :) prosze Was napiszcie mi w wolnej chwili czy wiecie cos o doktorze Andrzeju Lisowskim - to zastepca ordynatora na kaminskiego, przyjmuje prywatnie na Jaracza. Czy prowadzil ktorejs z Was ciaze? A moze mialyscie z nim stycznosc juz w samym szpitalu na Kaminskiego ? Zastanawiam sie czy jego wybrac jako lekarza prowadzace i czy opiekuje sie potem swoja pacjenta i decyduje szybko o cesarce jesli sa jakies klopoty, czy stoi twardo przy tym ze kobieta musi urodzic naturalnie. Jesli wiecie cos tez o doktorze Wasylu Pasławskim z Mediconceptu to tez prosze o opinie. Dziekuje i pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne Mamuski.:-)
 
reklama
No a ja po nieprzespanej nocce. Mały obudził się o 23 z 40 stopniową gorączką. Od razu telefon, lekarz, antybiotyk no i udało się zbić gorączkę do 39.... generalnie czeka mnie dzień pełen w rażeń.....
 
oj oby szybko udało sie opanować chorobę:-(
ale jak jest gorączka to nie jest najgorzej bo to znaczy że organizm się broni:tak:
trzymam kciuki żeby wszystko było ok:tak:
 
witam nocną porą bo mam troszeczkę czasu szatan zasnął moja Natalia przeziebiona nockę miałam okropną a teraz mnie choroba łapie :wściekła/y:
 
U nas temperatura spadła i waha się teraz między 38,5 a 39. Jestem lekko padnięta i niewyspana. Niestety ale ja nie dam rady jutro spotkać się z Wami :-(Nie zostawię Małego. Zresztą M może i by sobie poradził ale niestety niema on za wiele cierpliwości a Kacperek jest teraz strasznie marudny. Może przełożymy to na przyszły tydzień?
 
Jeśli o mnie chodzi to nie ma problemu może być przyszły tydzień:tak:
Marma dbaj teraz o swojego szkraba a spotkaniem się nie przejmuj bo przecież nie to jest najważniejsze!

Arlena Ty też dbaj o siebie i nie przygarniaj do siebie żadnej choroby- a kysz złe samopoczucie:-p
trzymajcie się dzielnie kobietki!!
 
Cześć dziewczęta:-)
Widzę, że jakieś choróbska dopadają dzieciaczki:-(
Marma jak dla mnie też, możemy przełożyć spotkanko na następny tydzień, także walcz i wygraj z chorobą i do zobaczenia za tydzień.
Misza bedzie bardzo fajnie Cię poznać, ja też nie jestem rodowitą wrocławianką i chetnie poznam dziewczyny, bo nie chcę tylko znajomości z pracy:tak:. Napisz tylko, czy ci pasuje w następnym tygodniu:confused:
 
reklama
Do góry