reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Ja też jestem za dla mnie każdy dzień pasuje chyba że zacznę rodzić:-p
no może byle to nie była środa bo mam imieniny i chce pobyć z mężem:-) ale poza tym to ja mogę się dostosować:tak:

Marma jak zdrówko dziecka? pewnie już wszystko wróciło do normy??
Trzymajcie się ciepło
 
reklama
Hej! Rozglądam się po forum już od maja, ostatnio rodziłam i chciałabym do Was dołączyć :) Mamy z Wrocławia łączmy się! Ja jestem ze Złotnik (pod Leśnicą :) ).
pozdrawiam!
 
Hej, oj jak dobrze że piątek a nie dziś, bo dziś nie mam siły. Padam od rana. Pogoda i częstotliwość nocnych karmień mnie wykańczają.
Mam nadzieję, że jutro będę sprawniejsza :-)
Pozdrawiam :-)))
 
a piatek to już jutro:tak: kurde muszę mężowi przypomnieć że ma mi auto zostawić:tak: bo leniuch jestem:tak:

Kobiety mam pytanie gdzie we Wrocku w okolicach ul kościuszki krakowskiej albo dworca pkp znajdę jakąś pasmanterię?????????
Potrzebuję nici i nie wiem gdzie mogę kupić???????
normalnie szok jak któraś coś wie to piszcie
 
Ostatnia edycja:
O raaaany. M mi zaproponował, żebym poszła sama a on zostanie z małą. I nawet z pracy wróci o ludzkiej porze!!
Wiecie, że to będzie moje pierwsze samotne wyjście towarzyskie bez dziecka?
Nie wiem jak to będzie bo ona je co 2 godziny, no ale damy radę:-)
 
reklama
Hej kobietki mam nadzieję że nikomu nic nie wyskoczyło i spotkanko będzie:tak:
ja mam nadzieję być na czas bo mój M wziął auto ale pracę kończy o 17,13 więc powinnam zdążyć na 18 max 5 minut obsuwy :-p tylko jak my się poznamy??
 
Do góry