reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Witam wszystkie mamuski ;> z Peterborough. Jestem nowa na forum, chcialam zapytac czy ktos moze mi podac gdzie teraz odbywaja sie spotkania polskich kobiet?? Wiem ze to jest gdzies niedaleko lidla , bylabym wdzieczna jak ktos podalby mi dokladny adres lub chociaz nazwe osrodka w ktorym te spotkania sie odbywaja.
Zgory dzieki , pozdrawiam:-)
 
reklama
Dziewczyny pomocy!
Moj synek ma 3 m-ce i karmie go Aptamil 2 dla bardzo glodnych. Przyswaja go dobrze, ale od dluzszego czasu ma problem z kupka (kiedys robil 1 na dzien teraz na 2 dni i tylko wtedy gdy podam mu colief) i jest ona zielona. Macie moze jakies sposoby ma czestrze wyproznianie sie? Dodam ze podaje mu herbatke koperkowa.
 
ostraszka, moja mala jak byla mlodsza tez po pewnym czasie zaczela sie wyprozniac raz na 2-3 dni a byla karmiona piersia i lekarz (w polsce) powiedzial ze to normalne poki nie trwa to wiecej niz 4 dni i nie boli dziecka ale dla spokoju polecil czopki glicerynowe..nie wiem czy je tu dostaniesz ale warto je miec po moja po podaniu polowy zaraz sie wyprozniala. Po krotkim czasie unormowalam jej to tak ze znowu wyprozniala sie codziennie. a o kolorze kupki to poczytaj na necie, duzo o tym pisza..
 
Dzieki za odpowiedz. Zmienilam mleczko na Aptamil 1 i jest lepiej. Czy ktoras byla na tych spotkaniach w klinice by zwazyc dziecko itp? ja mam zamiar sie wybrac we wtorek ale nie wiem jak to wyglada?
 
hej to i ja sie dolacze niedlugo tez zostane mamusia od jutra koncze prace i zaczynam macierzynskie do porodu zostalo mi 10 tygodni;-) pozdrowienia dla wszystkich mamus z naszego miasta:happy:
 
Czy ktoras z was chrzcila w Peterborough dziecko? Jesli tak to jakie dokumenty sa potrzebne i czy gdy dziecko bedzie potrzebowalo w przyszlosci aktualny akt chrztu to czy z Polski da sie to jakos zalatwic czy trzeba tutaj przyjechac?
 
reklama
Widze ze tu chyba nikt nie zaglada:sorry:
Czy chodzicie ze swoimi pociechami na basen? Moj ma 4 m-ce i zastanawiam sie nad pojsciem z nim na basen. Jesli chodzicie to gdzie i czy same uczycie malenstwo plywac.
 
Do góry