reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

reklama
Susi wiesz może coś odnośnie jutrzejszego spotkania?My z Zuzą się wybieramy :) Lulu84 szkoda że Was nie będzie przez najbliższe tygodnie.Tak czy siak do zobaczenia jutro z dziewczynami które się wybierają na spotkanie :)
 
Spotkanie odbedzie sie w klubie.
Dziewczyny nie daly zadnego znaku o zmianie miejsca wiec - klub
Pozdrawiam i do zobaczenia
 
Cześć dziewczyny!Coś cicho na forum przez ostatni tydzień...U nas nie za ciekawie.Najpierw było zapalenie gardła Zuzi i ledwo to sie skończyło to zaczęły wychodzić zęby.Cztery naraz.Całe szczęście to już ostatnie(piątki).Mimo wszystko Zuza do tej pory nie przechodziła wychodzenia zębów tak źle jak teraz.Cały czas jest marudna,płaczliwa, w nocy nie może spać (normalka).Zreszta ja jej się wcale nie dziwię bo pamiętam jak mi wychodził ząb mądrości (i to tylko jeden a nie cztery naraz).Masakra była taka że musiałam brać antybiotyki.Dzisiaj było trochę lepiej ale zęby nawet się jeszcze nie przebiły a wiadomo że piątki do najmniejszych nie należą...No nic zmykam już i pozdrawiam Was wszystkie.
 
Witam Was w sobotni poranek....
Ja ostatnio nie mam na nic czasu.... Koszmar....praca, dom, zakupy, obiad, kapac mala i wieczoram juz nie mam na nic sily:( w piatek lecimy do polski wiec troche sie oderwe od tej szrej i meczacej codziennosci... 27 jedziemy na slub wiec troche poimprezujemy:)
Saszka14 sprobuj malej dawac jakis paracetamol...mojej Juli to pomagalo...chociaz nie mielismy za bardzo problemow z zabkami, teraz zostaly jej tylko 5-tki i 3-ki :) i moze smaruj jej tymi zelami powinno pomoc!
Dziewczyny jak tam po spotkaniu?? ja tez sie wybiram ale to juz moze po urlopie...Moja mal byla wczoraj przez chwilke z niania na spotkaniu dopuki Kuba byl w pracy:) wiec pewnie ja widzialyscie:)
oki zmykam sie zbierac na miasto kupic malej sulienke na slub:)
buuziaki dla maluszkow
pozdrawiamy......
 
Ma_dzi_ulka praktykujemy smarowanie dziąsełek Calgelem i nawet pomaga ale nie na długo (a wiadomo że nie można smarowac częściej niz 6 razy na dobę).Jeżeli chodzi o paracetamol i pochodne to staram sie nie faszerować Zuzy zbytnio lekami (zresztą dopiero skończyła serię antybiotyków i przestała brać Nurofen przeciw gorączce).Jeżeli jest już naprawde źle to daję jej Nurofen (przeważnie w nocy) ale staramy się nie robić tego za często.Nas w tym tyg na spotkaniu nie było bo niestety zatrzymały nas sprawy urzędowe i po prostu się nie wyrobiłyśmy.Pozdrowionka!
 
Witam
Wlasnie dostalam wiadomosc ze Kasia z klubu zaprasza wszystkich na grilla dzisiaj o 18 w Millenium Centre na Dickens Street. Mile widziane cale rodziny.
Pozdrawiam wszystkich
 
Witajcie mamusie z Peterborough.


Od niedawna mieszkam w Paston i komletnie jestem tu zagubiona nieznam nikogo i niema z kim pogadać.mam 19 miesięczna córkę i milo byłoby od czasu do czasu spotkac i porozmawiac kogoś innego niż męża.pozdrawiam !!!!!!!:-):rofl2:
 
Witaj Izunia!Fajnie że do nas dołączyłaś.Mieszkam na Waltonie więc blisko Paston.Mój mąż pracuje na nocki więc w sumie ja często nawet męża w ciągu dnia prawie nie widzę bo śpi. Jeżeli chciałabyś się kiedyś spotkać pisz na pw.Pozdrowienia!
 
reklama
hej Saszka14
Ciesze sie ze odpisalas na moja wiadomosc..Z mila checia sie spotkam :-) bo jak dluzej tak tu posiedze to zwarjuje. Napisz tylko kiedy bedziesz miala czas :tak: i ochote, a wtedy dogadamy sie co do miejsca.:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry