reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Mąż mówi, że "nic go z nią nie łączy". Ciężko odejśc jak mimo wszystko się kogoś kocha.. Chociaż czuję nienawiśc, to jednak go kocham.. No i chodzi o dzieci.. Gdzie z nimi pójde? Nie chce się zwalić rodzicom na głowę. Ja poczekam. Rodzice mają kupić dom, może pomoge im we wzięciu kredytu, a za to wyremontuje sobie np góre, choć jeden pokoik i łazienke, żeby łatwiej było dziewczynki kąpać. Musze sobie dac czas na poukładanie wszystkiego.. Musze zarobić jakieś pieniądze, musze zobaczyć czy mi w ogóle coś pójdzie.. Przede wszystkim musze sobie uświadomić że DA SIĘ żyć bez niego.. Tylko bardzo ciężko mi to zrobić.. Nie wiem czy będę umiała..

Córeczki śpią, dawno nie miałam takiego spokojnego popołudnia hihi ;) Mąż w robocie. A ja mam czas na rozmyślanie. Składam sobie kolczyki ;p

Kończe, życze powodzenia. Miłego popoludnia! Buziam
 
reklama
hello

lazurku - to schorzenie jest o tyle upierdliwe, że jak nie trzymam się diety lekkostrawnej, to cierpię, bo "wzdyma mnie".

Bunny - trzeba szybko sobie wyjaśniać, co nam leży na wątrobie, a jak nie pasuje, to krótka piłka, nie mam czasu, żeby tracić życie na drugiego dupka. Tyle.

Izulka - czasami lepiej samej niż z mężem, do którego nie ma się zaufania.
 
Katrina - mi tez po Macku wyskoczyly te plamki. Usuwalam laserem. Teraz znow mam po Lilce. Za duze na laser juz sa, chyba bede musiala wyciac. Ale czekam na koniec karmienia, bo u mnie one z cholesterolem sie wiaza i musze zaczac prochy lykac. W genach odziedziczylam wysoki poziom, od zawsze mialam go baaardzo duzo. No i niestety dieta mi nie pomaga, trza drastyczne srodki. A zespol Gilberta ma brat i siostra mojego M. Diety raczej nie trzymaja, oprocz totalnej abstynencji.
Iza - ech ci faceci.....
 
trina - no ja tam całkiem abstynentką to nie jestem, ale jeden drink od czasu do czasu to znowu nie jest aż takie obciążenie dla wątroby. Staram się jeść lżejsze rzeczy, ale... to nie takie łatwe, bo nawet surowe owoce i warzywa nie są lekkostrawne, a ja je lubię. Co do poziomu cholesterolu - zobaczymy jak to u mnie wygląda. Mój tato ma niestety wysoki, tak jak i wysokie ciśnienie, a teraz jeszcze doszła cukrzyca. Mam nadzieje, że tato mnie nie "obdarował" swoimi nadmiarami.
 
Witajcie,
z rana dobre wieści- Ala zaczęła w końcu raczkować , ale tylko po piachu albo trawie
cool2.gif
w domu uprawia raczkowanie naprzemiennie z pełzaniem. Nagrałam ją zeby pokazać podczas rehabilitacji , bo pani mi nie uwierzy.
Ogólnie jeszcze ze 2-3 tygodnie będzie zamieszanie zanim się urządzimy. Powoli sobie przewozimy rzeczy żeby nie na wariata wszystko. Oczywiście muszę wysprzatać wszystko dokładnie żeby stare duchy wygonić więc urobię sie po pachy. Łazienka i toaleta już za mną
wink2.gif


Bunny do Lelci nie dotarliśmy. Pisałam że auto sie nam "rozkraczyło". Planujemy ją jeszcze odwiedzic byc może w czerwcu, bo wakacje ma zajęte , ale to juć ona sama powinna pisać..
Mieszkanie ma 63 metry, 3 duze pokoje. Na razie dzieci będą razem a jak dorosną to już każdy będzie miał swój pokój. Już powoli się przenosimy. Mamy czas do 1.06
 
Czesc kobietki. A u nas dzis swieto, nikt nie pracuje, wszystko zamkniete, a my ogladamy filmy :tak:

Bunny zrobie jutro wiecej fotek to Wam pokaze :tak: Jak tam Twoje pociechy?

Iza
wiem jak to jest, jesli ktos nas skrzywdzi, ale jednak bardzo go kochamy. Bylam w takim chorym zwiazku 2 lata, az wreszcie powiedzialam DOSC! I dzis bardzo sie z tego ciesze. Zycze Ci, zeby u Ciebie tez przyszedl taki dzien kiedy powiesz sobie, ze dasz sobie swietnie rade bez niego :tak:

calogera namiary na blog sie wyswietlily, dzieki ;-) Super, ze synek tak dorasta, a coreczce na pewno apetyt powroci szybciutko :tak: Co do wykladziny to u nas to byl prezent od tesciowej, wiem ze tania nie byla, chyba po 7 czy 8 euro za m2. Na necie zobacz gdzie i po ile sa, na pewno cos znajdziesz ;-)

katrina to faktycznie trzeba sie pilnowac z ta dieta, ech... Ja tez niebawem sobie wypije drineczka, ach... ;-)

trina ile czasu chcesz jeszcze karmic?

martolinka gratulacje dla Ali, dzielna dziewczynka :-) Super, ze macie nowe gniazdko. Podeslij pozniej foty ;-)

Ja musze obiadek jakis stworzyc, a potem... znow bede sie byczyc :-D Jeszcze moge 2 tygodnie :-)
 
Lazurku - karmic chce max do wakacji, ale musze sie zebrac w sobie, bo z moim cycoholikiem ciezko bedzie. Katrina - no ja tylko cholesterol. Cukier niski, cisnienie tez.
 
Hej

Ja tak na szybko jak zwykle:)

lazurek, wow! Kiedy to zleciało???? Ty juz na koncoweczce ciazy! Nie wiem kiedy nastepny raz zagladne wiec juz teraz zycze dobrego samopoczucia po cc(bo cc bedziesz miec, dobrze doczytalam?) i zeby córunia byla zdrowa i ładnie jadla:)

Iza wspolczuje bardzo kryzysu w malzenstwie, wierze, ze cokolwiek zrobisz, bedzie dobrze bo jestes silna i dasz rade!

martolinka, gratulacje dla Alusi za raczkowanie!
moja pinda ma 13,5 mies ale nie mysli o chodzeniu:sorry:
Miloszowi porobilismy testy alergiczne i okazalo sie ze jest uczulony nawet na kurczaka czy rybe:sorry:szkoda gadac, Iga tez jest pod opieka alergologa bo wciaz zapuchnieta od tych pylkow itd.

No martolinka, jak juz mniie wywolalas to napisze:) mialam dopiero po otwarciu:)
Od 1 lipca chce otworzyc gabinet rehabilitacji, na poczatek masaz, krioterapia i inhalacje + cwiczenia po krio. Do 23 czerwca mam kurs doszkalajacy z masazu, wiec w kazda sobote i niektore niedziele odpoczywam, hi hi:cool2:Jade na 9 i zazwyczaj do 11tej jestem masowana a pozniej do 15tej ja masuje, wracam- maz czeka z obiadkiem, dzieci ogarniete i stesknione, no tylko zyc nie umierac:-D
Nie powiem, mam malego stresa ale przeciez musi byc dobrze! Gorzej przejsc te wszystkie formalnosci, tzn byloby ok gdyby urzednicy znali prawo i nie odsylali mnie z 1 urzedu do drugiego(czyt, z 1 miasta do drugiego) czy przez pol godziny przełączali do innego wydzialu, ech... dlatego jutro ide do prawnika i byc moze on mi w koncu odpowie na wazne pytania.

Uciekam do dzieci na dwor, wiec wszystkim zycze zdrowka, a te mamuski ktore pominelam w odp ściskam i całuje:)
 
reklama
Do góry