reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

tez chlod lubie, byle tylko nie zimniej niz -20 ;-)

kiedys musiala przyjsc chwila, ze nozka bedzie obita:tak: ja zawsze jedno kolano mialam rozbabrane i jak sie wygoilo to znow to samo -czerona dziura w rajstopkach ku zmartwieniu mamy;-)
 
reklama
Witam wszystkie "staraczki", jestem tu 1 raz więc proszę o wyrozumiałość;:zawstydzona/y:
Ja i mój męzulek tez działamy do kilku miesięcy o powiększenie rodzinki, Nie powiem ze jest łatwo bo jak kiedyś, jeszcze jak byłam w liceum baliśmy się 'wpadki' tak teraz byśmy jej bardzo chcieli:-) Ale mam nadzieje ze w niedługim czasie będziemy to tylko wspominać, nadzieja jest zawsze dopóki nie ma @, a ja własnie czekam na @ a raczej na 'jego brak':-) A dokładnie jestem w 30 dc ( a te trwają ostatnio u mnie 29dni), zrobiłam dziś rano kinder test, ale wyszedł negatywny..nie wiem sama czy to za wcześnie, czy test za mało czuły. Narazie cierpliwie czekamy. dodam że wogóle nie mam dolegliwości związanych z nadchodzącym @, a zawsze czuje brzuch i piersi przed , a pierwszego dnia cierpię bardzo. Może to podświadomość,,,nie wiem ..ale dziś to smutno mi było jak zobaczyłam tylko 1 kreseczkę;/
wciąż czekam..
 
No i ja wpisuję się na listę obecności:-D

Witam nowe staraczki:-)

Auto oddane do mechanika i spokojnie do piątku rano może sobie robić, bo wtedy wracam z Gliwic do domu:tak: do zrobienia tylko zderzak, ale i tak kasy trochę pójdzie i to akurat przed wyjazdem, ale cóż takie życie:baffled:

Ja jestem ciepłolubna i najchętniej mieszkałabym na jakiejś wyspie, gdzie cały czas jest gorąco:-D już czekam z utęsknieniem na wakacje i wolne, bo w pracy nie umiem wysiedzieć:baffled:
 
.ale dziś to smutno mi było jak zobaczyłam tylko 1 kreseczkę;/
wciąż czekam..

witaj u nas:tak:
moze pojdz zrob bete, to duzo nie kosztuje a bedziesz wtedy wiedziala na czym stoisz

martolinka poobijane nogi to ja mam do dzisiaj:-D

mama
w domu zawsze sa jakies koszta, mniejsze czy wieksze...i oby tych wiekszych bylo jak najmniej:-D

nie, nie zadne cieple wyspy:-p
 
A ja tam jestem letnia dziewuszka :-D jestem dzieckiem lata! I uwielbiam ciepełko :-D zima dla mnie może być tylko w okresie grudniowym :-)

Lazurku – MELDUJĘ OBECNOŚĆ! :-) kochana jesteś :-) ale jakoś tak mi się wydaje, że jednak nic z tego nie wyszło, niby @ nie ma, ale boję się myśleć, że mogę być… ;-) Ooojj co pieskowi się stało? :-( może coś zjadł niedobrego :-(

Dana- Nasza słodka Czarownico :-D Oooojj jakże bym chciała by się Twoja wróżba spełniła ;-)

Wika- dobry obiadek taki, co? :-D ale ja uwielbiam taką młodą kapustkę :-D Póki co nie dziękuję, ale trzymaj kciucki trzymaj :-D jej może i faktycznie się uda :-D Choć szczerze przyznam (może to dziwne) ale aż boję się myśleć, że się udało :-)

Maron- łapieeeeeeeemmmmmmyyyyy :-D Przyrost naturalny wzrośnie, że hej ;-) a mi wszystko jedno jakie, byle całe i zdrowe :-D naprawdę ostatnio tak myślałam i myślałam i wszystko mi jedno czy miała bym synka czy córcie (jedyny problem to z imieniem bym miała, bo na męskie imię nie mogę się zdecydować) :-D

Baska- a działasz? :-D bo wiesz, że w dni płodne macie zakaz na forum hi hi te dni są na coś innego ;-)

Rozczochrana- ale się uśmiałam z tej opowiastki z nad Morza Czerwonego ;-) Jesteś prawie jak Mojżesz ;-) Mojżesz płodności :-D

Kiniuś- Witaj :-) I nosek do góry, z naszymi Czarownicami na pewno Ci się uda :-D
 
Prof. Lazurowa sie melduje i przystepuje do sprawdzania listy obecnosci :-D:-D
Frekwencja jak na ta godzine moze byc, aczkolwiek licze na wiecej osob wieczorkiem :-)
Gdzie jest Lelek? Caly czas na tej budowie siedzi?
Truskawcia mam taka sama sytuacje jak Ty :tak: Imie dla dziewczynki mam, ale jakby sie chlopak trafil to mam duuuzy dylemat :-)
dana jak przeczytalam Twoj powyzszy post to mi sie przypomnialo jak na Prawie uczylismy sie o spolkach z ograniczona odpowiedzialnoscia i chyba nawet z tego odpowiadalam wtedy :-D:-D
Kinius nie smutaj sie... Na pewno ten cykl jest wasz :-) A zreszta, zapytaj wrozki danao, ona Ci powie kiedy sie uda :-D
rozczochrana.mama czekamy na Ciebie lobuziaku ;-)

Elvis czuje sie dzis o wiele lepiej. Kupilam mu nowa zabawke to ladnie sie bawil, wykapalam go, potem znow sie wyglupial ze mna, a teraz poszedl gotowac razem z Borysm :-D No a ja, wolna jak ptak, szybko na BB przylecialam :-D Mam dzis zadanie bojowe skrocic i podwinac sobie sukienke, ktora wczoraj zakupilam. Taka calkowita, do kostek. To znaczy powinna byc do kostek, ale jest za dluga, wiec bede ciac ;-) Tylko ze ja nie mam zdolnosci krawieckich... Szlag... Jakos powoli moze mi sie uda :-)
 
reklama
Kiniuś84 nie smutaj się, nie tym razem to następnym.. na pewno się uda :D

Truskawcia
nie bój nic.. działamy.. działamy.. ale no.. ileż można.. "Pan Gienek" nie da rady tak bez przerwy haha :D

Lazurowe_wybrzeze dasz rade.. wierzymy w Ciebie hehe :D i musisz sie koniecznie pochwalić efektem końcowym :D .. jakieś sexi zdjęcie hah :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry