reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Moze i bym zmajstrowala cosik na wakacjach :) Wtedy to by byla Riwiera Bulgarska :-) Ale dzidzie egzotyczna bym miala, hehe :) Zreszta i tak bede miec, bo bedzie polsko-bulgarskie :)))
Wlasnie widze, e u Was baaaaaaardzo wesolutko i to mnie cieszy, bo na innym forum jak pisalam do tej pory to ogolna zalamka, wiec same rozumiecie. Tutaj widze, ze niezla impreza jest, wiec zostaje :-) Nom, to anastazja polej winka :-D
 
ta zawzieta jestem jak cos chwyce to nie puszcze:-D:-p:-p:-p:zawstydzona/y::-p:-p

nie wiem jak z ta zawzietoscia, moj maz jest w polowie ukraincem i jakos w nim zawzietosci nie widze:-D


lazurowe, majstruj :-D no klimat fajny na fajne dzieci:tak:

a impreza na calego pod warunkiem, ze baby sie nie lenia albo fochow nie strzelaja:-p
 
Wybralismy sie na plac zabaw:tak: Antonio szlał a mi było bardzo zimno!!! jakies syberyjskie prady tu dotarły..
co do strojów... my trzymalismy w szufladzie sztucznego penisa... Na obiad do nas przyszła moja mama i Antonio otwiera szuflade i co wyciaga?:wściekła/y::szok: mama mało sie nie udławiła:tak: Od tego czasu porzadki zrobilismy zeby nic niepowołanego nie wpadło w rece naszego syna!!!
LAZUROWE WITAJ!!!!
oto mój diabełekZobacz załącznik 336532
 
już jestem :) poczekajcie na mnie z tematami :)

Ja do 25 tc ( bo tylko tyle niestety wytrwałam ) przytyłam 2 kg, z 65 na 67 , no i tych 67 kg cały czas się trzymam ( tzn mój tłuszczyk nie chce mnie opuścić:zawstydzona/y:)
To Ja widzę towarzystwo wschodnie się tu zebrało:-D:-D:-D To imprezki alkoholowe urządzać będziemy:-p
My zmajstrowaliśmy po wakacyjnie, jak wróciliśmy z Syberii :-D

Mi wczorajszego winka starczyło, oj straszne to było w nocy ,ale jak już gdzieś pisałam - szklanka wody po piciu wina i można dalej pić:blink:
 
co do strojów... my trzymalismy w szufladzie sztucznego penisa... Na obiad do nas przyszła moja mama i Antonio otwiera szuflade i co wyciaga?:wściekła/y::szok: mama mało sie nie udławiła:tak: Od tego czasu porzadki zrobilismy zeby nic niepowołanego nie wpadło w rece naszego syna!!!

:-D:-D:-D
duzy ten Twoj diabel
taaa, a kto tu fochy zarzuca? hi hi:-D
Lelcia, strona rowno 500, sama gora:-p

anastazja
spoko, najwiecej tyje sie pod koniec:-p
 
reklama
Do góry