reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witaj Lazurowe_wybrzeze :-)
[*] dla Twojego Aniołka .

Anastazja- Livastrid dobrze prawi, rozkrok będzie kluczem do sukcesu:-D
 
reklama
a czytaj, czytaj nas:-) tylko nie rob wielkich oczu jak co niektore teksty przeczytasz:-D:-D

e tam anastazja... 70kg ale pewnie wysoka jestes to nie widac
 
Anastazja- Livastrid dobrze prawi, rozkrok będzie kluczem do sukcesu:-D
ju, tylko te muchy :-D ok, juz nie bede:tak:I promise:-D

70 paczek wazylam w 25 tygodniu a 88 w 40:-D

lazurowe, dokladnie, dobra postawa, nie mysl zbyt wiele. No, ale z nami wesolo i kolorowo jest zazwyczaj wiec pewno bedzie Ci sympatycznie tu:tak:szybko zajdziesz tylko czekamy na pierwsza, ktora pomoze nam te fluidy dostarczac i co najgorsze zadna nie chce wyjsc przed szereg:-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
lazurowe - Ja dostałam 21 dni po zabiegu , ale lekarz dobrze mówi ( czasami ;)) od 4 do 6 tyg. Nic się nie bój, szybko i przyjemnie zajdziesz w ciążę:tak:

chyba w takim razie kupię w sklepie obok od razu taki strój sprzątaczki :tak::zawstydzona/y:

Ale Wy szybko piszecie, zanim napisałam to już z 5 postów naskrobałyście ;)

Ja mam 160 cm wzrostu!!!!!!

Nic się nie martwcie, Ja Wam powiadam , jeszcze 10 dni i jak @ nie przyjdzie to będę się tu czuła intruzem :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry