reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
anastazja ja na @ czekam z otwartymi rekoma.... i nogami :-D Niech przylazi szybko. Ja w necie wyczytalam, ze 4-6 tygodni musze czekac. A gin nawet za wizyte nie wzial kasy jak mi przekazal takie straszne wiesci :-( Ale zbieram sie w miare szybko. Jest lepiej, duzo lepiej. Za miesiac jade na 20 dni na wakacje :-)
Zrobilam sobie wlasnie suwaczek urodzinowy, mozecie chwalic :tak:
livastrid ja moge sie jedynie wypowiadac na temat Anglii, Austrii, Szwajcarii, Bulgarii, no i... Niemczech... ;-) Nad innymi panstwami jeszcze pracuje :)
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze nie wiadomo czy mi się spóźnia , bo dzisiaj 25dc , najdłuższy cykl był 32 dni , i tego się trzymam ,a że w weekend teściowie przyjeżdżają to zero testowań i stresów:-D
No a jak @ nie przylezie to poczekam jeszcze do 5 kwietnia, żebym nie musiała prezentu urodzinowego mężowi kupywać:-D:-D:-D

Strój sprzątaczki jest mega sexi , ale się kurzy u Pani obok w sklepie, chyba tu nikt nie lubi takich rzeczy;-)
Wódki? przecież Ja wino tylko chleję:-p ( od wódki mnie odrzuca deczko)
 
tak piszesz anastazja o tej syberii wiec tak sem pomyslala stereotypowo:-p winko to Ty francja elegancja, jakis ladny ciuch dla markizy prosimy:-D

lazurowe to Ty mlodziutka jestes:tak: czerwcowa moze? nie chce mi sie liczyc:-D wstaw suwak z wakacjami a moze wlasnie wtedy zmajstrujesz? moja kolezanka po miesiacu od lyzeczkowania zaszla i urodzila oczywiscie male malenstwo;-)wiec spoko, ale faktycznie mowi sie 3 miesiace
 
tak piszesz anastazja o tej syberii wiec tak sem pomyslala stereotypowo:-p winko to Ty francja elegancja, jakis ladny ciuch dla markizy prosimy:-D

lazurowe to Ty mlodziutka jestes:tak: czerwcowa moze? nie chce mi sie liczyc:-D wstaw suwak z wakacjami a moze wlasnie wtedy zmajstrujesz? moja kolezanka po miesiacu od lyzeczkowania zaszla i urodzila oczywiscie male malenstwo;-)wiec spoko, ale faktycznie mowi sie 3 miesiace


ah te stereotypy, Ja pierwszy raz wódkę wypiłam w Polsce i to w wieku 18 lat:-D

A te kg mi się wzięły z piwa :zawstydzona/y: Winko to ostatnimi czasy popijam , bo po nim tylko głowa mnie boli a brzuch nie rośnie:blink:
lazurowe - słuchaj livastrid , ona dobrze powiada - w wakacje dobrze się majstruje:-p

lelek
- no intruzem no bo jak się da to nie 2012 tylko jeszcze 2011 będę ( ale zaznaczam JAK SIĘ UDA :)) W sumie są 2 uda , albo się uda albo się nie uda , trzeciego nie ma:)
 
Mowicie??? :-) Mozemy cosik pomyslec. Ja w necie tyle co poczytalam, ze 3 miesiace jest wskazane czekac. Ja to

chyba na zawal zejde do tego czerwca. Najchetniej to juz bym poleciala do mojego Borysa, bo on akurat w lozku lezy i

na tv patrzy :-D Ach...

Przeczytalam 2 strony z tego watku i prawie pod stol wpadlam ze smiechu :-D Niesamowite jestescie laski, juz mi dobrze z Wami :tak::-)
A co do strojow, to ja mam... mundur policjantki z taaaaaaaaaaaakim dekoltem, ze az cycki czuje pod gardlem :-)

livastrid tak, ja czerwcowa. Moze akurat zrobie sobie prezent na urodziny w postaci fasolki :) Bo co do poprzedniej to testowalam w walentynki i sie udalo :)
 
Ostatnia edycja:
lazurowe - słuchaj livastrid , ona dobrze powiada - w wakacje dobrze się majstruje:-p

bo ja bejbe na wyjezdzie zmajstrowalam:-D:-D:-D pod najwyzsza gora w Bergen:-D:-p

no ze mna jak pija to od razu mowia "z Rosji?" bo tylko tyle moga wymowic:-p a ja zawsze, no niestety...nie, ale w 1/4 z Ukrainy :-D

no, ale faktycznie z waga musisz uwazac, bo w ciazy moze nie byc wesolo

lazurowe
jest tu pare czerwcowych, np ja;-) ja tez wlasnie mysle nad prezentem dla siebie:-D zagon chlopa niech sie nie opieprza, po co on jest:-p 2012 to najweselszy watek na calym bb :-D:-D:-D

Lelcia a Ty co robisz?
a kaamaa gdzie w ogole sie podziala:-p
kaamaa swintuchu gdzie jestes?:-p
 
Ostatnia edycja:
my Milosza zmajstrowalismy w Gdansku:-D:-D i to powiedzialabym ze maz mnie prawie na szpiku wykorzystal;-)

ja tam z waga sie nie wypowiadam, zawsze chuda bylam, w ciazy 20kg przytylam ale wszystko zeszlo. Jedyne na co narzekam to sflaczala dupa, uda i cycki a rzczej ich brak:-D


livastrid,
o! to masz mowisz ukrainskie korzenie?
 
reklama
Lelek, tak ukrainskie w 1/4, pozostale czesci tez europejskie:-D

wiesz mi po tym mleku to figa z cycow zostala, takie cos, ze az strach:-D najladniejsze i najmniej uciazliwe byly podczas ciazy i takie moglyby zostac:tak: no mi prawie 30 kg doszlo w ciazy, ale ja jak pisalam z cisnieniem problemy mialam no i waze mniej niz przed ciaza teraz
 
Do góry