reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Lelek dobra czekam, ale nie zapomnij przypadkiem. Nie pilam alko od 3 miesiecy, wiec... najwyzszy czas cosik posmakowac :-)
martolinka hej slonce! :) Slicznego masz syneczka :) Umawiamy sie na winko. Dolaczysz? :)
 
reklama
Martolinka- ale jajka, upsss raczej penis:-D:-D:-D A Antonio jakie ma fajne kaloszki :) To te co mówiłaś??

Lazurowe- nas do imprez namawiać nie trzeba ;-) Do tej pory odbywały sie zazwyczaj w piątek, ale co tam przyjście nowej koleżanki trzeba opić :)) POlewaj :)

Kurczaki, Wy tu takie europejskie wszystkie jesteście, a ja dziołcha ze wsi:szok::szok: Nie dla psa kiełbasa:zawstydzona/y:
 
Moj tato do mamusi jezdzil 400km motorem czy snieg czy deszcz on jezdzil az w koncu wyjezdzil;-)
obecnie motor jest przepisany na mnie i maz robi jego renowacje
 
reklama
albo pomysłała- " o kurka, mamy te same gusta, bo mam taki sam w domu":-D:-D

nie prbuje sobie nawet wyobrazic mojej matki w akcji:-p:zawstydzona/y:
martolinka hej slonce! :) Slicznego masz syneczka :) Umawiamy sie na winko. Dolaczysz? :)

ja wole żubrówke :-D ale pijE co daja:-D
Martolinka- ale jajka, upsss raczej penis:-D:-D:-D A Antonio jakie ma fajne kaloszki :) To te co mówiłaś??

tak to te z "Dziecka" :tak:
 
Do góry