reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

firanek nie mam, wiec mazidla moga sie przydac ;-)

ja mam okna na wysokosci metra moze i licze na to, ze jak juz bedzie wieksza to mazac nie bedzie. Licze na to oczywiscie:-D teraz to za moim przyzwoleniem jak ja na rekach trzymam

To ja mam w mieszkaniu okna od podłogi do sufitu i w salonie i w sypialni , ciekawe jak kiedyś będę miała dzieci jak moje szyby będą wyglądały :)
Byłam w sklepie po jakieś jedzonko i taka przepiękna pogoda jest , Ja chyba przed biuro wystawie stolik i z laptopem usiądę się opalać :)
 
reklama
Byłam w sklepie po jakieś jedzonko i taka przepiękna pogoda jest , Ja chyba przed biuro wystawie stolik i z laptopem usiądę się opalać :)

za reklame biura bedziesz robic, tylko jeszcze reklamowe haslo wymysl:-D

nie pytaj jak okna beda wygladac:-p pewnie fajnie Ci sie je myje, ja mam wysokie na parterze i jak deszcz mi zachlapie to potem mi sie myc nie chce. I w ogole mam ich za duzo, juz wymyslilam, ze jedno zabije
 
Witajcie kobietki :) Chcialabym do Was dolaczyc. Chwilowo bylam mamusia na pazdziernik, ale niestety nie udalo sie... Dlatego wracam do staranek w czerwcu, aby zostac mamusia w 2012 :) Mam nadzieje, ze znajdziecie dla mnie miejsce i ze dobrze bedzie mi sie z Wami pisalo i wymienialo doswiadczeniami :)
 
lazurowe - witaj, przykro mi z powodu Twojej straty , ale trzeba wierzyć że będzie dobrze :) W końcu wiosna idzie :)

livastrid - to jak będziesz biła okna to zaproś mnie ;) a okna myję czyścikiem parowym - bardzo fajna sprawa, łatwo szybko i bezpiecznie ( szkoda że takie hasło nie pasuję do biura podróży ;))
 
witaj lazurowe_wybrzeze:-)

miejsca sporo do pisania jest,wiec pisz smialo

a ze planujesz na czerwiec poczatek, wiec witam Cie szczegolnie cieplo:-D

livastrid - to jak będziesz biła okna to zaproś mnie ;) a okna myję czyścikiem parowym - bardzo fajna sprawa, łatwo szybko i bezpiecznie ( szkoda że takie hasło nie pasuję do biura podróży ;))

bic nie bede ma 130 lat, wiec delikatnie sie wyjmie i do muzeum:-D dumaj dumaj nad haslem, w sumie te fajne, ale faktycznie nie do biura podrozy:-D
 
Ostatnia edycja:
witaj lazurowe_wybrzeze!
Dołaczaj! Chetnie Cie zapraszamy w swoje grono. Przykro mi z powodu fasolki, ale mam nadzieje ze uda sie nastepnym razem:-)

livastrid, to moze pozabijaj wszystkie okna:-D


anastazja- fajna reklama, tylko koniecznie mini naloz, noga na noge i do pracy!:-D



dziewczyny była ktoras pod Berlinem w tym Rivers Island czy jak ta wyspa tropikalna sie nazywa? bo czytam i czytam i ma ochote tam pojechac....
 
Ostatnia edycja:
reklama
No juz sie czuje jak u siebie, tak cieple przywitanie, mmm :) Ja teraz czekam na @. Podobno przychodzi 4-6 tygodni po

zabiegu ( ja mialam zabieg wylyzeczkowania). Gin powiedzial, zeby poczekac 3 miesiace na nastepne staranka, wiec coz,

trzeba czekac :dry: Czytalam, ze wielu kobietom po poronieniu udaje sie szybko zajsc w ciaze i ze jest wsio ok. Hmm...

Jak narazie biore ciagle kwas foliowy. Lepiej sie czuje, staram sie nie myslec zbyt wiele. Mam nadzieje, ze tu u Was milo

spedze czas :) Poczytam Was troszke teraz ;-)
 
Do góry