reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
anastazja, piosenka jest o wiele dluzsza, ale ja jej jakos zapamietac nie moge, bo mnie tak rozsmiesza

ja po prostu musialam sie nauczyc naturalnej, nie sprawdzam szyjki, lece na sluzie i temperaturze;-)

sprawdzanie szyjki to dla mnie w ogóle czarna magia:)

Lelek - zaglądam codziennie, baaaa nawet lepiej , całymi dniami tu siedzę i czytam .... tylko Wy nic nie piszecie:)

Jak ja bym chciała mieć wolne i móc posprzątać mieszkanie, ale to pewnie dopiero na weekend majowy sobie zrobię święto pracy, akurat ciepło będzie i umyję wtedy i okna i balkon:)
 
hehehehe to może córę "zatrudnij" przy myciu , poliże to tu to tam i będziesz miała czysto :-p
Pożyczę Ci jeszcze mojego kota, ma większy jęzor :tak:

A Ja , wstyd się przyznać, upiłam sie winem wczoraj, w sumie nie dużo wypiłam bo jakieś 3 lampki , ale obudziłam się w nocy z wielką ochotą przytulenia się do kibelka a tak mi gorąco było a tu jeszcze z 2 stron byłam przytulona ( z jednej mąż z drugiej kot :-)) i powiem Wam że wystarczyło wypić szklankę wody i wszystko przeszło , na szczęście;-)
 
Ostatnia edycja:
Livastrid- ja na początku latalam ze ściereczką i ścierałam te Igorkowe ślinowe mazaje..... no ale bez przesady, jak on w oknie mógłby stać cały czas i tylko woła "bum, bum, bum". dałam spokój, możesz sobie wyobrazić jakie mam teraz szyby!! Albo lepiej i nie :))) Bo się przerazisz :)
 
reklama
firanek nie mam, wiec mazidla moga sie przydac ;-)

ja mam okna na wysokosci metra moze i licze na to, ze jak juz bedzie wieksza to mazac nie bedzie. Licze na to oczywiscie:-D teraz to za moim przyzwoleniem jak ja na rekach trzymam
 
Do góry