reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hej :)


Nie było mnie wczoraj cały dzień, bo najpierw byłam z siostra na przymiarkach sukien slubnych, a wieczorem mój ojciec miał imieniny więc trochę posiedzieliśmy. I przez to spac mi się chce jak cholera, bo Igor o 6.15 stwierdził, ze się już wyspał :wściekła/y::wściekła/y:

Zdrówka dla chorowitków:-), mnie chyba tez coś łapie:no: bo czuję sie niewyraźnie :wściekła/y:

Miłej niedzieli
 
reklama
Hej hej! Ja jeszcze nie zostałam odłączona od kompa, to postanowiłam, że wpadnę i skrobnę słówko:-) Wszystko już mam popakowane, także przenosimy się dzisiaj na wieczór albo zaraz po weekendzie. A mi się akurat zaczynają dni płodne, czuję po śluzie, no i wg obliczeń kalkulatorów na necie też tak wychodzi, więc wiecie już co będę robić przez najbliższy tydzień (albo i dłużej, dla pewności), haha...:tak:;-):-p:-D Pozdrowionka dla wszystkich dziewczynek, starych i nowych staraczek!:-)
Lelek- jak tam sytuacja u ciebie? Zaczynacie staranka? Mam nadzieję, że tak i że teraz razem będziemy się starać (tzn. razem z naszymi mężami:-D a nie że my razem). Aha, a dostałaś już @? Bo o ile pamiętam to miałaś mieć na dniach.
 
hej

Isana wciaz czekam na @, dzis 31 dzien cyklu. W nocy jak m przyjechal to byly dunga dunga ale nie na dzidzi- musze sie bardziej upewnic co do niego.

wika- wygrzej sie zeby na dobre Cie nie rozebralo!

Mama Stacha Tobie zdrowka zycze!

juliana a ja troche dzis czuje wiosne- nawet poszlismy na budowe na spacer:)
 
Lelek- to może z tego dunga dunga coś będzie?;-) Chyba, że się zabezpieczaliście? Dziwne, że nie masz jeszcze @...:confused: a ile dni masz zwykle cykl?
 
Hejj:*
ja mam ostatnio bardzooo malo czasu:( ale staram sie was czytac, moj malutki strszanie marudzi, ciagle tylk,o chce na raczki, moze to na zabki hmm...

Isana życze baaaaardzooo owocnych staranek:) bede trzymać kciuki po nocach:D

Lelek a moze zrob tescik? moze cos jest na rzeczy??

oho moj maly awanturnik wzywa...letem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, a tu znowu cisza , szkoda:-(
Chyba dołączę się do tych co chorują , bo mnie też coś łapie,a jutro poniedziałek i trzeba do roboty iść.
Dzisiaj tak pięknie świeciło słonko u Was też? Oby już wiosna przyszła.
Nie pamiętam Was wszystkich jeszcze ( mam krótką pamięć ) , ale obiecuję szybko się nauczyć :)
 
Do góry