reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
witam po weekendzie :-)
U mnie tez zimno jak cholera, a wczoraj byla taka odwilz, ze snieg prawie caly zszedl :-)
Nie wiem czy sie chwalilam ale w piatek oddalam mojemu promotorowi 70 stron edycji pracy magisterskiej :-) na marzec wyznaczylam sobie napisanie wstepu krytycznego i komentarza edytorskiego, trzymajcie kciuki, zeby sie udalo - moze w sumie uda mi sie w czerwcu/lipcu obronic :-)
Lelek, to spoznianie @ to chyba wina pogody, wszystkim sie ostatnio spoznia :baffled:
agnieszka a Wy gdzie jedziecie do Hiszpani?? w ogole to autem czy samolotem??

aaaaaaa w ogole dzis mala rocznica :-) od naszego slubu mija dzis 6 miesiecy :-) tylko suwaczek cos szwankuje
 
maron Cześć :-)
wszystkiego najlepszego z okazji 6 miesięcy małżeństwa:)
6.jpg


my lecimy samolotem a lecimy na południe Hiszpanii :happy2:
 
Ostatnia edycja:
agnieszka dziekuje :-)
ale Wam fajnie, my znow wakacje bedziemy pewnie miec gdzies na jesien wrzesien/ pazdziernik :-) a w Hiszpanii za te dwa miesiace bedzie juz cieplo?? tzn. cieplej niz u nas?
 
Cześć Dziewczynki :-)


Wczoraj nie miałam czasu wejść :sorry2: ale cały czas o Was myślałam :tak:


W niedzielę nad ranem miałam takie skurcze jak porodowe :szok: dopiero ketonal + ibuprom max przyniósł ulgę, ale serio myślałam że wykorkuję.

A po południu byliśmy na urodzinach brata M, było super wyśmiałam się za wszystkie czasy, a i od Julki odpoczęłam trochę bo była pochłonięta zabawą z rodzeństwem ciotecznym :tak:

U Nas pogoda piekna bezchmurne niebo i ok 0, więc zjemy i lecimy na upragniony spacer.


Miłego Dnia.
 
MaRON- najlepszego z okazji Waszego święta :))
Agnieszka- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę (oczywiście pozytywnie) Waszego urlopu :) Mnie tez sie marzy jakiś wyjzad ale narazie mie mamy możliwości. Chcielibysmy wyjechac gdzieś na weekend majowy, ale zobaczymy co z tego wyniknie;)

Ja już obiadki mam przyszykowane. Igorowi gotuje się zupa a dla nas będą dzisiaj schabowe.

Po południu jedziemy odebrac wyniki Igora z panelu pediatrycznego- ciekawa jestem co wykażą. I przy okazji jak juz bedziemy na mieście to idziemy zamówic sobie telewizję N. Mamy teraz cyfrowy polsat, ale wyłączyli kanały BBC, a M. w zasadzie tylko te oglądał, więc musimy zmienic.
 
Witam po weekendzie :)

agnieszka - my się nie znamy , bo Ja tu nowa :-) Ale zazdroszczę Ci wyjazdu , bo już ta zima mnie zaczyna denerwować:angry:
maron - powodzenia przy pisaniu pracy mgr, Ja swoją napisałam w 2 tyg. bo jak zwykle na ostatnią chwilę zostawiłam , ale udało się i Tobie też się uda!!
Zauważyłam że macie tu listę staraczek - maron wytrzymasz do końca roku?
lelek - komuś się spóźnia , komuś za szybko przychodzi, Ja dostałam po 20 dniach - i przez 6 dni - koszmar jakiś.

A u mnie piknie świeci słoneczko, ale jest -5 więc nie jest tak najcieplej, ale już samo to że słoneczko świeci to chcę się coś robić :-)
 
wika dziekuje :-) leci ten czas, tyle przygotowan do slubu, a tu juz pol roku minelo :szok:
anastazja, wiesz poki co od tego cyklu postanowilismy juz nie uwazac :blink: jak sie uda :-D ale tez nie starac sie jakos wybitnie :-p
 
reklama
kamaa - śliczną masz Juleczkę:)
wika - to jak już będziecie mieli N to powiedz czy dobrze odbiera, bo myśmy się zdecydowali na cyfrę+ bo paru znajomym w Krakowie źle odbierała N-ka.
maron - to w sumie chyba jest najlepsze rozwiązanie, bo widzę że jak człowiek czegoś bardzo chce to akurat nie wychodzi. Ja na razie postawiłam na odchudzanie, po 3 dniach z 68,5 na 66,7 spadła waga, tylko teraz trzeba zacząć chyba jakieś brzuszki robić, ale że Ja leniwa jestem to codziennie mówię sobie że od jutra na pewno zacznę;) a z tymi ślubami to racja, przygotowujesz się a tu już po jest ;) , Ja bym swoje wesele jeszcze raz powtórzyła;)
 
Do góry