reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Mam nadzieje maron ze w krotkim czasie Twoj organizm przestanie wariowac i ze wszystko bedzie ok:-)



Oj, dziewczyny.... widzicie jak pozytywnie na mnie wplywacie? Znow wracam do normalnosci, zaczynam swirowac:-D

dzieki ze jestescie!:-)
 
Lelek bez Ciebie ten wątek to byłby nic! to Ty zawsze rozkręcasz imprezę :-D


Nooo w końcu posprzątałam, choć nie powiem mam takiego lenia w dooopie że nie poszło mi łatwo.

Bąbel zasnął więc idę rozpalić w piecu bo ziiimnoo.
 
nie no to musi byc wspolna obustronna decyzja, nic na sile przeciez

maron a jakis monitoring jaja mialas? owulka moze byla ale w innym terminie niz zwykle

w grudniu bylam u ginekolog i mowila, ze jest sporo pecherzykow wiec zdazaly sie bezowulacyjne cykle.
Ale skoro @ nie ma to owulki tez chyba nie bylo tym razem. Podejrzewam, ze jak pojde do ginekolog na dniach to zrobi mi usg i sprawdzi wszystko
 
no to Ty z ta prolaktyna musisz miec niewesolo, moze jakies jajo puscilo pare dni temu i na @ musisz poczekac jeszcze. Grunt, ze do lekarza idziesz:tak:

kaamaa, pal pal cieplo musi byc
 
no to Ty z ta prolaktyna musisz miec niewesolo, moze jakies jajo puscilo pare dni temu i na @ musisz poczekac jeszcze. Grunt, ze do lekarza idziesz:tak:
zobaczymy czy pojde, na razie zapytam przez tel co mam robic :-( a z prolaktyna racja :szok: podwyzszona jak u kobiet w ciazy :szok: za tydzien lub dwa znow bede robic badanie krwi - ciekawe czy cos sie obnizyla po 2 miechach kuracji.
No dobra juz nie zamulam, bedzie co ma byc :-)
 
Hejka dziewczęta!:-) Ja siedzę w domku, póki co mam jeszcze ferie.:tak: Właśnie ogarnęłam kuchnię i robię obiadek, nic specjalnego mi się dzisiaj nie chce wymyślać, zresztą nawet nie mam już prawie nic w lodówce ani też żadnego mięska zamorożonego, więc robię po prostu makaron z paróweczką pokrejoną w plasterki podsmażononą, do tego fasolka szparagowa, cukinia, papryka, może coś jeszcze znajdę to wrzucę i wsio. Poza tym mam co robić, muszę w końcu spakować rzeczy, chcemy do końca tyg. się przeprowadzić, no i sprawdzić klasówki.;-):-p
U mnie dziś samopoczucie lepsze, @ trwa, więc jest ok, czuję, że organizm mi wraca po tabsach do normy. :-):-):-). Ok, idę nadrobić, potem napiszę.
 
reklama
livastrid ja tez sie oblizuje, bo u mnie z wczoraj pomidorowa zostala ale jeszcze jej nie ruszalam
 
Ostatnia edycja:
Do góry