reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Maron- to naprawdę długo już nie masz @, pewnie się ostro wkurzasz?:wściekła/y: dzwoń do ginki, niech coś zaradzi, a najlepiej niech cię przebada gruntownie, może odkryje powód. Obyś jak najszybciej dostała @ i żeby wszystko okazało się ok- kciukasy zaciśnięte!:tak:
Lelek- cieszę się, że jesteś dziś w lepszym nastroju! Tak trzymaj!:-) To się pogodziliście z twoim?
Juliana- jasne, że będziemy się wspierać w starankach! Obie marzymy o pierwszym dzieciaczku, obyśmy nie musiały długo czekać!:tak::tak::tak: A, sorki, przypomnij mi ile ty masz lat? Bo zupełnie wyleciało mi z głowy...:zawstydzona/y: Pewnie jesteś sporo młodsza ode mnie...???:-p
I... już więcej nie pamiętam, co której miałam napisać, eh...:crazy:
 
Isana ja w grudniu mialam wszystkie badania chyba USG, cytologie, krew, mocz, prolaktyne, TSH :-) i wszystko ok bylo, tylko ta prolaktyna :baffled:
 
Isana pogodzilismy sie na tyle zeby spokojnie jechal w trase

juliana, wczoraj w tesco widzialam zarabiasta marynareczke dla dziewczynki w stylu lat 60. Odjazd! Od razu zachcialo mi sie robic dzidziusia:-D
 
reklama
Do góry