reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Lelek wstydze sie powiedziec ,bo ja czub jestem i jak cos zobacze to zaraz kupie. No dobra wozek ,ale najlepsze jest to ,ze zostawilismy go u tesciow bo nie mam miejsca i juz niepamietam jak wyglada:-D:-D
 
reklama
No właśnie juliana, co kupiłaś?:-D Możemy sobie podać rękę- ja mam już skończone 30 lat! I nie wiem czy śmiać się czy płakać???:szok::-p:rofl2:
 
he he, fajnie:) ale pewnie kupilas uniwersalny ze i dla dziewczynki i dla chlopca bedzie odpowiedni?:-D:-D

Ja wozek dla Milosza kupilam w 5 miesiacu ciazy:) i to tylko dlatego tak pozno bo wczesniej mieszkalam w Koninie i lezac w lozku przez 3 miesiace nie mialam dostepu do internetu:) tzn niby mialam ale w tamtym mieszkaniu nie bylo zasiegu wiec nie buszowalam po allegro:) ale jak tylko sie wyprowadzilam, znow musialam lezec to od razu zaczelam kupowaczeby sie nie nudzic:-D:-D
 
mnie dopiero naszlo tak gdzies miedzy 4 a 5 miesiacem, jak sie dowiedzialam, ze ma byc syncio. A wozek to dopiero kupilam pod koniec pierwszego miesiaca zycia malej

e nie trzeba ani plakac ani smiac, czasem tak w zyciu wychodzi
 
Kobietki 30tki:) powinniscie sie cieszyc ze jestescie dojrzale do tej decyzji, ze nadszedl czas kiedy czujecie sie gotowe, kiedy warunki sprzyjaja:-):-)
 
Ale mam dzisiaj śpiący dzień :(( Tylko Igor jakoś nie chce ze mną w tej sprawie współpracować :(((((((((
 
reklama
Do góry