reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

o i odnalazla sie nasza bezokresowa maronka!:-D:-D:-D

ja jestem zwolenniczka nokii i to nie musze miec wypasa

kaamaa wlasnie zrobilam oplaty, przelalam tesciom za dlug i tak naprawde to na piwko juz nie starczy:-( zapomnialam o karcie kredytowej, ze tam tez trzeba dziure zalatac:-D

martolinka witaj,u mnie w miare

a, Milosz mial 53cm i 3240g:-)
 
reklama
Natalia miałam zatrucie ciazowe. Lezałam w 39 tc na patologii a potem mnie wypuscili , a teraz wiem , ze nie powinni. W 41 tc przeterminowana pojechałam zglosic sie do szpitala bo moj gin wyslal mnie od razu gdy jeszcze bardziej spuchłam , cisnienie 180/110 i białkomocz.. Tam podali mi oksytocyne i zaczeło sie.. w pewnym momencie spadło tetno do 80 małego , a potem moje wzrosło do granicy i na stoł... ech zle wspominam czas od 36 tc a potem jeszcze gorzej , ale warto to przejsc :)
 
oooo Lelek mialam napisac do Ciebie, ze glowka do gory :-) starania tuz, tuz...
livastrid jasne, ze nie :-) :-)

P.S Lelek z ta bezokresowoscia masz racje, dalej nic
 
ja mialam wysokie cisnienie, na szczescie bez bialka. Ale dla mnie to byl horror od polowy ciazy, okreslona dieta i w ogole:crazy: i zwala, bo w gruncie rzeczy jeszcze na koniec zwapnione lozysko, dobrze, ze mala czula sie dobrze, no ale malusia byla 49 (choc w papierach widnieje 48), lepek 33 a waga 3150. Ech, mam nadzieje, ze to sie nie powtorzy.

e maron ktory to juz dzien, zaraz 2 miechy mina
 
maron dalej NIC???!!!????


SPRAWDZAM TYLKO CZY GIFA TU WEJDZIE, BO BARDZO MI SIE PODOBA



bida nie wchodzi
 
Ostatnia edycja:
Dzis 50 dc :-(od zeszlego poniedzialku bralam do piatku luteine, bo mi ginka kazala, dzis juz 3 dzien po odstawieniu lutki i dalej nic, ale czekam - niektorzy twierdza, ze @ powinna przyjsc 2-3 dni po odstawieniu, inni, ze do tygodnia, jeszcze inni, ze do 14 dni :no: sama nie wiem. Jesli do jutra nie przyjdzie ( a pewnie nie) to dzwonie znow do mojej ginekolog i umawiam sie na srode ( bo tylko w srody i piatki przyjmuje prywatnie) - chociaz nie wiem co ona moze jeszcze mi na to poradzic. No nic...zadzwonie i zapytam.
 
dzieki livastrid, ale probowalam skopiowac golodupca i nie wchodzi:-(

maron, wspolczuje tego rozregulowania organizmu



o jest:)

 
Maron to niezłe chocki klocki z twoją @@@. :(((

Ja też chciałabym zamknąć fabrykę po drugim bejbiku.... ale M. napewno będzie mnie namawiał na trzecie dziecko, ale ja chyba nie chcę....
 
reklama
dzieki livastrid, ale probowalam skopiowac golodupca i nie wchodzi:-(

maron, wspolczuje tego rozregulowania organizmu



o jest:)


noo straszne to :-( i zdazylo mi sie pierwszy raz i to jeszcze po leku, ktory ma niby regulowac cykle :wściekła/y: ( ja bralam go z innego powodu niz rozregulowane cykle). Masakra jakas, a najgorsze jest to, ze owulki tez musialo nie byc :-(
 
Do góry