reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Witaj maron, dolaczaj. Od kiedy sie masz zamiar starac?


Od dawna planowalismy, ze staranka rozpoczniemy dopiero w polowie 2012 roku ;-) Jednak po dluzszych rozmowach doszlismy do wniosku, ze w 2012 chcemy juz bejbika :-) Starania, jak wszystko dobrze pojdzie, rozpoczniemy koncem 2011. Nie moge sie doczekac :-) Czy jest tu ktos kto dopiero wtedy zacznie staranka?? :D Trzymam kciuki za kobitki, ktore chca zostac mamuskami juz w 2011 ;-) i juz sie staraja :-)
 
Cześć :)

Witam po niedzieli u teściowej....
Ahh zaczynam ostatni tydzień pracy.. a właściwie tylko wtorek i środą pracuję i wolne aż do 4.01!!!!!!!!!!!!

Maron witaj :)) Będziecie się starać o pierwszą dzidzię??? My zaczynamy na wiosnę, co według suwaczka Ani to już za 3 miesiące!!!
Ania- fajowy suwaczek :)) Będzie nam umilał czas do Wiosny, tak ja suwaczek Agnieszki przybliżał nas do Świąt :)
Lelek hej :)Widzę, że Miłoszek skończył roczek!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIEGO, STO LAT, STO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM :))))
Maborka- hej :)
 
Ostatnia edycja:
Anna25- Dobrze w takim razie częstuję herbatką z soczkiem malinowym:)
maron- Witaj:) My pewnie gdzieś tak jak Ty zaczniemy:)
wika8- A no właśnie oczekiwania do każdego miłego wydarzenia w roku przybliża nam inna:) hmmm.... to może ja zacznę odliczać czas do wakacji:) ?:)
 
Hej dziewczyny. Pamięta mnie jeszcze któraś? Jak tam przygotowania? Powiem wam z autopsji, że lepiej zacząć staranka wcześniej niż się planuje bo planować można sobie ile się chce a zycie to życie. My czekamy na efekt 4 cyklu. A co tam u was? Widzę, że was przybywa. To dobrze. Niech się dzieci rodzą!!
 
Dzieki za przyjecie ;-)
Agatka, Lelek super :-)
wika, tak bedziemy starac sie o pierwsze dziecko :-) Mam nadzieje, ze pojdzie wszystko z planem. W piatek bylam u ginekologa, zeby zobaczyc na ten rok przed staraniami, co tam u mnie slychac i niestety okazalo sie, ze mam podejrzenie policystycznych jajnikow :( i teraz tak czytam i czytam i mam mieszane uczucia. Nawet zastanawialismy sie czy by nie przspieszyc staran, bo wiadomo, moze sie okazac, ze bedzie mi trudno zaciazyc :-( Wszystko okaze sie w styczniu/lutym kiedy bede miala wyniki wszystkich badan, jak na razie jestem walecznie nastawiona :-)
 
Hej :-) Napisałam się przed chwilą i mi posta wcięło :dry: Tak więc teraz tak na szybko :-p
Agatka- zroób, zrób ten suwaczek wakacyjny :) Szybciej leci czas jak się coś odmierza :)
Mama Stacha pewnie, że można poklikać i to nawet częściej niż od czasu do czasu :)
KrolowaFal- pamiętamy, pamiętamy :)) Widzę, że za 4 dni testujesz! W takim razie trzymam &&&& za II krechy!!!!
Maron- Dobrze, że jesteś pozytywnie nastawiona. :) W staraniu się o dzidziolka psychika jest bardzo ważna :)

No nic, ja lecę, bo mam ambitny plan pozałatwić dzisiaj multum spraw, które się ciągną za mną od kilku dni...

Miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry