reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hejka! Dzis troche cieplej i pozwolilismy sobie z Miloszkiem na 2 godzinne szalenstwo na sniegu:-) a w ten mroz to tylko 30 min i do domku.

Kobietki, ja wczoraj powinnam wziac tabl anty pierwsza po okresie ale mam zepsute auto i nie kupilam;-) wczoraj jak sie przytulalismy z mezem to powiedzialam mu- NO TO ZROBIMY DZISIAJ DZIDZIUSIA:-D a on w szoku- jeszcze nie, przeciez sie umawialismy na lipiec. No ale jak juz zrobilam przerwe w tabletkach a nie wiem kiedy pojade do apteki to nie bede zaczynac juz nowego tabletkowania, najwyzej gumki pojda w ruch:crazy:
 
reklama
Cześć dziewczynki:)
Czytam, że tu niektórzy chorzy, ja jeszcze nie:) Ale już mam dość zimy;/ ciągle mam przemoczone buty...wrrr....za to prezenty już prawie kupione:)
 
Witam
agnieszka.kk-hej milutko ze pytasz. Mielismy ciezki okres z Arkiem bo nie wiem czy pisalam ma spektrum autyzmu jak juz sie unormowalo zachowanie to od niedzieli ma non stop temp 39.4 nie je i potwierdzila sie angina w poniedzialek wczoraj bylo ciezko przez dzien bo temp slabo mu spadala i po dzisiejszej nocce jestem padnieta Arek wstal o 11 dopiero i teraz je kromeczke zebym mu mogla dac antybiotyk i zeby nie zapeszac chyba jest mala poprawa Domi sie bawi a ja jak zwykle mieszane uczucia mam:dry: ale o tym na pv bo nie chce zeby ktos z zewnatrz czytal pewnych rzeczy;-)
No to ja czekam niecierpliwie na te foty:tak:
Pozdrawiam
 
Kasik naprawde jesteś dzielna kobietka!

agnieszka zazdroszcze urlopiku w Hiszpanii :) mam nadzieje że uraczysz nas paroma foteczkami po powrocie :tak: i dzięki Twojemu suwaczkowi wiem jak już blisko święta masakra a ja jestem proszku dosłownie :sorry:



ostatnio nie mam w ogóle weny ale jestem na bieżąco :)
 
Hej,

ja też nie mam ostatnio weny a co najgorsze czasu!!!! Wiecznie gdzieś gonię i coś załatwiam..
ja też co rusz kukam na suwaczek Agnieszki i on tak fajnie śmiga już do przodu :)) Już się nie mogę doczekać Świąt.. w końcu trochę odpocznę......
Miłego dzionka :)
 
hej po długiej nieobecności jestem:tak:
walczyłam z molami , mam nadzieję ,że już nie wrócą nsprzątałam sie więcej niż w całym roku ciągle coś pucuje bo sie brzydze takich robaczków.

U nas , wszystko ok , zima dała popalić , a i teraz jest tragedia na ulicach lepiej chodzić ulicą niż chodnikiem , śnieg cały czas leży i jest zimowo i Światecznie nastrojowo:tak:, (znając życie na Święta stopnieje)

Ivi i Patrycja- witam was fajnie,że nas przybywa :tak:, ja będe sie starać po raz drugi , mam jednego Aniołka w niebie , straciłam go w 5tc wg owu, i teraz chcemy sie postarać w przyszłym roku o kolejne dzieciątko , mamy nadzieję ,że tym razem Bozia nam pozowoli utulić nasz skrarbek.


Daffi-i jak jak zareagował na wieść o przeprowadzce??

Witam i ściskam?

Jak tam u Was z przepisami na potrawy Wigilijne macie coś godnego polecenia?Ja chciałabym coś nowego zrobić i smacznego ,a niebardzo mam wene do wymyślania, chodzi mi po głowie ryba po grecku i fasola znacie jakieś przepisy z fasolą?Do tego jeszcze musze wyrwać przepis od babci na groch z kapustą bo robi wyśmienity ,a ja jeszcze nie robiłam , pozatym śledzie w occie w oleju i z warzywami , no i na pewno w śmietanie , obowiązkowo rybka smażona ,pierożki, barszczyk,kompocik i tutaj moja wena sie kończy, jak macie fajne patenty na pyszne potrawy to piszcie , ja urządzam Wigilije , u taty bo mieszka osobno, u babci bo chodzi o kulach ,ale w kuchni nie wystoi no i wczoraj moja teściowa złamała ręke więc też sama nic nie zrobi i chce zrobić coś różnorodnego dla każdego , nie wiem jak ,bo nie ma opcji ,żeby wszystkich razem przy stole zebrać,ale musze:tak:.


 
reklama
Do góry