reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Super:-) tez chcialabym kiedys pojechac do Hiszpanii, i nie tylko tam- uwielbiam podrozowac. Za panny nie bylo miesiaca zebym gdzies nie jechala, nawet jakis zakamarek Pl ale teraz wiadomo:-)
 
reklama
Hej :) ja też tylko na chwilkę, bo mam trochę pracy jeszcze na wieczór....

Pozdrawiam i miłego wieczorka :))
 
Heloł KOBITKI!!!!!!!!!!!! CO tu taki zastój!!!!!!!!!! No nie moze tak być, ze się tu nic nie dzieje!!!!!!!!!!!!!!!! "Ruchy kluchy leniwe :)))" Tak mi się skojarzyło teraz z tą reklamą z Biedronki :)

Ja skończyłam ten tydzień pracy..... w KOŃCU, bo myślałam że to nigdy nie nastąpi... I przylazła do mnie @@@@ po tygodniu spóźniienia!!!! NIESTETY :(
 
Aga-Ja też na nie czekam, od zawsze były dla mnie magiczne i piękne, nawet z wiekiem to się nie zmieniło. Po prostu na co dzień mam dużo stresów więc nie myślę o tym, że niedługo święta. Może mniej bym się denerwowała pocieszając się , że jeszcze tylko miesiąc:)
 
reklama
Do góry