reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Ania- chyba sie starzejmy bo imprez nam sie odechciewa ;)

Całkowicie sie zgadzam z Agatkaa- Aga nam tu taki swiateczny nastroj wprowadza :D Mi tez juz chce swiat, w kazdje piosence w radio doszukuje sie swiatecznego klimatu choc wiekszosc z nich tak samo leci w srodku lata :)

Wika- przykro mi ze @ przyszła, moze w nastepnym cyklu si uda :)

My sobie odpoczywamy, obejrzelismy Piratow z Karaibow 3 a teraz sobie leniu****emy :D Jutro po 2 tygodniach maja nam robic szafe a wieczorem na urodzinki do chrzesnicy....i weekend minie :/
 
reklama
A ja was teraz witamz kuchni.... Robię dla Igora owocki do kaszki, trochę mi zejdzie, ale będę miała z tym na jakiś czas spokój :))

Ja też oststnio ciągle zabiegana, ze nie mam czasu myślec o Świętach.... niestety :(( Choinkę mamy, ozdoby też, brakuje prezentów i Śniegu na Święta (ale tylko na Święta :)))).

Marysia- zdrówka dla Małego i dla CIebie też :*

Devi- my się jeszcze oficjalnie o dzidziusia nie staramy, ale jakby tak wykluła się jakaś fasolinka niespodziewanie, to przecież by się nie obraziła :))) Prawda??? A oficjalnie zaczynamy staranka na wiosnę :))

Ania- to zaczynamy jakąś babską potańcówe???

Agnieszka- widzę, żo ogarnął Cię szał zakupów??? Fajnie :)
 
Witajcie! :)
Chciałabym dołączyć do Waszego grona, można? :) jestem mamą 9,5 miesięcznego Kubusia i rodzeństwo planujemy na 2012 rok:) marzy mi się czerwiec, może sierpień :)

pozdrawiam Was:)
 
Devi dzięki również :)

Wika a po woli już kupuję tylko jakoś nie mam pomysłu na prezent dla męża...

Aniu hej co u Ciebie słychać?

patrycja witamy:)

marysia zdrówka życzę i wracaj szybko do nas:)


Widzę że ruch w piątek jest mały,dziewczyny odpoczywają a Ja przeglądam bb i popijam ciepłe kakao:)
 
Ja przeglądam właśnie allegro. Pomysł na prezent dla Igusia już mam, a z mężem też mam zawsze problrm i teraz też nie wiem co mu kupić :(

Patrycja witaj :)
 
Ja listę dla synka mam i 3go grudnia jedziemy na duże zakupy tylko wcześniej zamówię mebelki do Alanka pokoju taki stolik i krzesełko do tego półka i lampka ponieważ zdecydowaliśmy nie jechać do Ikei,nie opłaca mi się,przesyłka wyjdzie taniej:)
Lecz dla męża...ciężko :-/
 
Witajcie:)
o tak ciężki dylemat prezentów :-( ja kompletnie nie mam żadnej koncepji na prezenty :(
a noc kiepska, bo mały chory i tak się męczymy kolejny dzień :-( no ale mam nadzieje, że już bliżej niż dalej końca choroby :)

miłego przedpołudnia :)
 
reklama
Patrycja dużo zdrówka dla Kubusia
ja :tak:przedpołudnie spędzę na porządkach, zakupach i gotowaniu, ale liczę za to na miłe popołudnie:-D
my już mamy koncepcję prezentów i po wypłacie (za tydzień:-)) pozamawiam na allegro, no chyba że nas najdzie i do auchan pojedziemy pod Poznań:confused::-D
a póki co rozglądam się za ozdobami na choinkę bo zeszłoroczne chyba zaginęły w trakcie przeprowadzki:dry::sorry2::-D
 
Do góry