reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

hej dziewczynki , ja mam pracujący weekend , a być może mój wolny czas sie skróci bo szukam czegoś dorywczego już w jednym miejscu pytałam czy nie potrzebują kogoś na umowe zlecenie i mam zanieść namiary na siebie więc może jakaś ekstra kasa sie trafi przed Świętami,my z M narazie nic nie kupujemy , pewnie w tym roku troche zaczkemy z zakupami i potem będzie gorączka przed Świąteczna ,ale w tym roku chrześniacy dostaną coś lepszego ,a reszta jakieś paczki ze słodyczami bo jest 12 cioro dzieciaczków w kolejce do Mikołaja.

dobra musze coś zjeść bo mi burczy w brzuchu:zawstydzona/y:
 
reklama
Kobietka pewnie jak masz możliwość gdzieś sobie dorobić to super,zastrzyk gotówki na Święta na pewno się przyda :tak:



Może jeszcze za wcześnie ale Ja mam zamiar za tydzień kupić już choinkę bo są super przeceny.Co prawda będziemy mieli sztuczną ale chcę aby choinka w tym roku była duużżzaaa :tak: piękna i kolorowa.
 
My zawsze mamy sztuczna choinke...pwoiem szczerze ze mi sie one bardziej podobaja niż żywe, nie sypia sie igły, nie trzeba podlewać i mają równe gałązki :)

Raz skusilisy sie na żywa...miałbyć tak ładnie, wspólne wybieranie choinki, przynieisenie do domu itd. skoczyla sie zalaniu paneli woda :/

We wro dziś ładnie słonko śweciło wiec po sniadanku zebralismy sie w pobliskie góry na spacer a tam przywitała nas wichura i deszcz :/ Wiec zrobilismy sobie po 60 km w jedna strone na darmo ....a nie, w zamiast spaecru był była dobra kawka i ciacho z malinami :)

A wieczorkeim tesc nas zaprosił na tosty ...chyba cos chce bo zadko mu sie to zdarza :)
 
OOOO! Widzę, ze temat choinek :) My zawsze mieliśmy sztuczną choinkę w domu, jakoś tak bardziej mi się podobała niż żywa, która była u teściów i jakaś taka nijaka była.... W tamtym roku kupiliśmy sobie z M. naszą własną :)) I mnóstwo ozdób :))
Pamiętam czasy, jak jako dzieci robiliśmy z siostrą łańcuchy z papieru i wieszałyśmy lizaki sopełki :)) Ciekawe, czy nasze dzieci będą robiły łańcuchy z papieru?????

Właśnie zjadłam dużą pizze na spółkę z M. i padam z przejedzenia!
 
Cześć dziewczyny:)
Jeśli chodzi o choinki to u mnie od zawsze jest prawdziwa choinka i ubieramy ją zawsze w wigilię rano w piżamach:)
Ja tylko na sekundkę, bo padam po pracy a jutro znowu muszę iść....
 
W moim domu rodzinnym zawsze była prawdziwa,żywa choinka.
Teraz Ja w swoim gniazdu co roku mam sztuczną która też pięknie wygląda:)

Wika my z Alanem w tym roku będziemy robić papierowe ozdoby na choinkę a choinkę ubieramy 18go grudnia :)
 
nawiązując do tematu choinek
mu:-D w dużym pokoju będziemy mieli taką 2,3 m z grubym igliwiem-oczywiście sztuczną, a Przemi u siebie w pokoju ma taką 1 m i wiszą na niej tylko jadalne ozdoby i światełka:tak:za to na balkon planuję taką malutką żywą, żeby rosła cały czas:tak:
ja wogóle uwielbiam święta, zwłaszcza że M dużo pomaga w kuchni:-p:-)w tym roku to wogóle cieszę się na Święta bo postanowiliśmy jako iż to pierwsza Wigilia w nowym mieszkaniu że sami ją spędzimy, a w I i II Święto pójdziemy do rodziny:tak:
z prezentów mamy już tak w miarę zaplanowane i liczę że do mamusi Mikołaj przyjdzie z dodatkową pensją jak w zeszłym roku:sorry2:;-):-D
a ozdoby papierowe to już robimy, mamy z Przemciem taki karton i tam co parę dni coś dokładamy-mamy już dwa łańcuchy, przeplatane serduszka i takie sopelki trzykolorowe
a u nas pada wieje i jest ble, a humor z lekka adekwatny do pogody:dry:
 
HEj :))

To super, że dzieciaki robią ozdoby choinkowe . Ja z moimi dziećmi też bym chciała takie cudeńka wymyślać na choinkę.
Właśnie wróciłam do domu i pasowałoby trochę odpocząć, ale kupa roboty czeka..........

Tak wiec do później :)
 
reklama
Właśnie skończyłam porządki w trzech pokojach i w każdym zrobiłam jakąś nowość:)
Z Alana pokoju wyniosłam na śmietnik cały worek zabawek,dawno miałam to zrobić a zawsze czasu brakowało.
Mikołaj przyniesie mu nowe.
Mam już listę,teraz trzeba będzie jechać do Ikei :))
A co do choinek to my będziemy mieli jedną tylko w pokoju gościnnym:))

Obiad przygotowany,piję smaczną kawkę i odpoczywam a co u was?
 
Do góry