reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
witajcie , tak sie objadłam ,że nie mam siły wstać:tak:.

Agatko zdrówka życzę.

Agnieszko - chociaż na forum mogę popatrzeć na kawkę bo nie pije już od 3 października kawki.

to ja zawiążę sadło i ruszam robić ciacho :tak:
Mój M ma niedługo urodziny i wiecie co mu kupiłam?Bokserki z bzykającymi sie diabołkami:-D .
 
Hello jakie dzis pustki tutaj ??? kobietka ty juz po obiedzie a ja sie zabieram za obiad bo sam sie nie zrobi ;) i jestem juz po drugiej kawce :) Fajny prezent szczegolnie te byzkajace diabełki ;)
Agata dobrze ,ze masz wolne przynajmniej mozesz to wylezec i zdrówka życze .
 
kobietka22- Zazdroszczę, też bym chciała zjeść coś dobrego...
A kawy też już od jakiegoś czasu nie piję, kiedyś piłam codziennie i to po kilka.
Fajny prezent, a gdzie takie fajne bokserki kupiłaś?:):):):):):)
Już mam dość leżenia, ale nie mam na nic siły;/ Jeszcze jutro jedziemy do dziadków mojego M., już dawno obiecaliśmy że ich odwiedzimy, więc mam nadzieje, że jutro będę się lepiej czuła...
Fleur- No właśnie, chociaż to tylko jeden dzień to mam nadzieję że mi wystarczy.
 
Agatka pewnie jakiegos wirusa załapałas , bierzesz jakies leki ?? A dziadkowie napewno sie ucieszą z Waszych odwiedzin :tak:
Ja czasami robie sobie odtrutke kawową nie pije klika dni ale pozniej po tych kliku dniach kawa to dopiero ma smaka :tak:
 
Fleur- Właśnie podobno panuje taki wirus...;/
Dziadkowie bardzo się ucieszą mieszkają na wsi,zostali sami bo dzieci już dawno powyjeżdżały ze sowimi rodzinami, czasami ktoś wpadnie, ale rzadko, więc bardzo się cieszą jak przyjeżdżamy robią strasznie dużo jedzenia:) Bardzo lubię tam jeździć, bo ja przez ale życie mieszkam w Warszawie i tam to dla mnie inny świat, odskocznia. Najbardziej lubię jeżdzić tam w lato i podziwiać pola i piękne widoki:)
Co do leków to jakieś biorę, wczoraj wieczorem mi pomogły, ale dziś jest znowu to samo:(
 
kupiłam te bokserki na niepozornym stoisku handlowym znalazłam:tak: wśród nudnych gaci były te:tak:.
Ja mam teściów mieszkających pod samym lasem , i latem ,a nawet i zimą jest tam nieziemsko , tylko teraz taka pora ,że dziki podchodzą, albo sarenki brykają , nawet borsuki widywano i raz rok temu łosia , a my 20stego na 18nastke idziemy i będziemy wracali polami jak popijemy i mam nadzieję ,że dzika nie spotkamy w ciemnosci :szok:.
Też ciągle siedze w mieście i lubie wyskoczyć do innego świata, szukałam dziś ofert domków w pobliżu naszego miasta ,ale nic nie ma jak narazie ,a my chcemy sie zamienić na mieszkanie większe lub na domek.
 
Heloł Babeczki :)

Wiecie co, WOLNE mam do wtorku!!!!!!!!!!!!!! Jupi :)) Ale się cieszę :))

Moja siostra przyleciała na tydzień z Irl., to będzie mnie trochę mniej na forum. Musimy obgadać sprawy od czerwca (bo wtedy ostatnio była)

A tak wogóle pięknie Wam mkną suwaczki starankowe :)) Aż miło popatrzeć

Ja kawy wogóle nie piję... nigdy nie piłam, zawsze odrzucał mnie jej zapach, a o smaku już nie mówiąc. Czasami jest ciężko, jak się chce spać, to taka kawa mogłaby mnie postawić na nogi, a tak to muszę szukać innych sposobów :)
 
A ja popijam kawake codziennie do drugie sniadanka. Najbardziej lubie taką z duża ilości spienionego mleka. Mój P. lubi dobra kawe wiec zainwestowalismy w dobry ekspres i teraz w domku mam kawke lepsza niż w nie jednej kawiarni choć najwazniejsze są dobre ziarna a nie rodzaj ekspresu.

Jak dobrze,że od jutra 4 dni wolnego....tyle planów a pogoda ma być nie najlepsza :( Najwyżej bedziemy sie bzykac przez 4 dni heheh

Ja wychował się w mieście i w mieście chiałbym mieszkać, mamy działke taka pod lasem ale tam moge wytrzymac jedne dzien i ciągnie mnie do miasta :)

Agatkaa- wracaj do zdrowia
 
reklama
Do góry