reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
A u mnie tez nudy czekam na męza bedzie dopiero za 2 godz :( powinnam sie wziasc za nauke ale mi sie nie chce do ksiazek zagladac ;-) Ogladam tv i podjadam gorzka czekoladke :happy: Agnieszka masz moze jakies fajne strony do sciagania muzy ?
Wika hello to moze zajmij sie cateringiem???? hehehehhe ja mam alkohol ;)
 
Jestem, jestem a tu znowu impreza?? To juz chyba trzeci piatek z rzedu :p

U mnie właśnie pieka sie muffinki wytarwne z suszonymi pomidorami, salami i oliwkami wiec moge przyniesc :)
I chetnie sie napije bo to już powoli moje ostatki alkoholowe....Twoje Fleur też (wiesz i czym mowie :)) :D

Kurcze, jak ja zaluje ze tak daleko od siebie jestesmy...ale bylby impreza na żywo :)


A jakie plany na weekend?? My jedziemy na quady do znajmoych do Tych ale najpierw sie jutro wyspimy:)
 
ok, czyli devi ma muffinki (pyszkotka, aż mi ślinka poleciała), a ja zajmę się płytą zimną :) Jakieś specjalne życzenia macie, czy wrzucicie na ruszt wszystko co przyniosę? :))))
 
Devi no tak w koncu bylysmy grzeczne i czekamy na nasz prezent mikolajowy;)
A mufinki na impre sie nadadza ;-) musisz mi podac przepis choc na chwile obecna piekarnik mi nie dziala:wściekła/y:
Wika wybredne nie jestesmy wiec wszystko sie nada ;)
A na zywo fajnie bylo by sie spotkac impreza by byla na 102 :happy:
Ok to juz mam polewac???????
 
czyli sery pleśniowe i oliwki- ZAŁATWIONE :)

Lej, lej Fleur, tylko dla mnie ociupinkę, bo ja karmiąca nadal jestem :))
 
Agatka, gratulację dla brata:) Ja za piwem osobiście nie przepadam, chyba że doleje sobie soku malinowego, to w takim zestawie jakoś ujdzie :)

A ja zabrałam sie za uzupełnianie pamiętnika dla Igora, bo ostatni wpis był jakiś miesiąc temu, a dużo się ostatnio u nas dzieje i muszę to na bieżąco zacząć wpisywać, bo potem nie będę pamiętała (zwłaszcza po dzisiejszej imprezce, :pp)
 
reklama
Do góry