reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Devi ja to bym wogóle nie narzekała na swoją figurę gdyby nie grube uda i minimalny biust, reszta jest ok. Mam mało estrogenow i dlatego, po 2 ciązy mam zamiar leczyć się, bo teraz leczenie hormonalne nie jest wskazane

Zaraz z Milenka wyjeżdżam do mamy, mąż z pracy do nas dojedzie:))
 
reklama
Witajcieeee:)
Widzę że temat figur i piersi ktoś rzucił :-D

Jeśli chodzi o mnie to Ja należę do szczupłych osób lecz na figurę nie narzekam a co do piersi to mogłyby by większe :-D:tak:

Wyspałam się dziś na maksa,wstałam po 9 a mój syn spał razem ze mną :szok:
Pogoda spoko,nawet przyjemnie ale zimno brrr:-/
A jak wam mija piątek?
W końcu mam weekend:)
 
Pajka - witaj :tak:

Devi i cała reszta dziękuje:tak:co do komisij to jesteśmy na etapie zbieractwa papierków i stępęlków od lekarzy , no i niedługo tata wyśle wniosek o przedłużenie bo rente ma już od 2008 roku tylko, że teraz kończy sie ten okres rentalny ,ale wydaje mi sie,że to formalność bo nie jest zdolny do pracy trudno mu chodzić , co do rąk jest lepiej bo są bardziej władne ,ale to zależy od pogody jak jest zimno to zamykają sie jakby w pięści i codziennie rogrzewka z rana żeby sobie herbate zrobić ,więc do pracy go nie zagonią mam nadzieję.

Mikusia - ja kupuje swetry tuniki ,aby były dobre też w okresie ciąży , a spodnie biodrówki aby nie uciskały brzucha , no i moja mama jest krwacową staram sie kupować takie żeczy które będzie można poszerzyć lub coś popuścić jeszcze, na lato też mam bluzeczke taką puszczoną luźno , sukienke luźną taką z miejscem na brzuszek nie umiem inaczej wytłumaczyć, na udach jest opięta ,a wyżej tak puszczona jakby , no i mam dwie pary za dużych spodni jak narazie je trzymam no i jeszcze dwa za duże staniki z okresu ciąży , krótko w niej byłam ,ale dydy wysadziły wtedy momentalnie i licze ,że teraz też wysadzą bo mam ich nie za dużo :zawstydzona/y:, co do lekarstw i badań to nie musisz mi tłumaczyć tego ja już wydałam 1000zł na badania po poronieniu ,a jeszcze czeka mnie hbs, tokso, cyto, mocz, morfologia,i myśle o hormonach ,ale ginek mówi ,że skoro mam cykle regularne i bez plamień w środku cyklu to raczej wszystko gra , ja mam zalecony folik ,ale to w listopdzie zaczne łykać (o kurka to niedługo), magnez mam z B6 do picia ,a pozatym jeśli z morfologii nic złego nie wyjdzie to chyba jeszcze tylko witaminki , wizyta mnie kosztuje 80 zł , a będzie ich sporo bo moja ciąża automatycznie będzie traktowana jako ciąża ryzyka tak mi ginek mówił , ja odkładam wypłaty swoje ,ale ciągle coś sie dzieje ,a to wymiana płynów i filtrów i rozrządu przed zimą w aucie (jak to M mawia :no przecież musisz mieć czym do lekarza jeźdźić pieszo nie będziesz latała, a lepiej wymienić zanim sie popsuje)a i świece bo czasem ciężko zapala.

Agatko - to trzymam kciuki za nowe autko:tak:, ja jeżdże naszą octawią ,a M to koledzy do pracy podwożą więc jest cała moja i teraz jak tak zimno to zawsze jak wsiadam to ją klepie i mówie ,że nie wiem co bym bez niej zrobiła :-D:-D:-Dwiem pokręcona jestem ,ale to moja niunia jest oddam ją dopiero do złomowania:tak: nie wiem czemu ,ale przywiązałam sie do tego auta wcześniej mieliśmy, opla vectre , ale ja nim jeździć nie umiałam bo taki wielki mi sie wydawał , mamy jeszcze starego golfa u taty na podwórku ma już 19 lat moje pierwsze autko po zdanym prawku ,a teraz jak wsiadłam do obecnego autka to sie zakochałam , najlpesze jest ,że jak mi M oferte pokazał to powiedziałam :łeee, skoda (marzyła mi sie renault laguna) , pojechałam ją obejrzeć tak na odwal sie i już jej oddać nie chce nikomu.:tak:nie umiem tego wytłumaczyć jest moja i już.:tak:
 
WITAM SIĘ
ja perzygotowuję się na jutrzejszą imprezę wiec czasu brak :) wpadam tylko na chwilkę.
Sałatki dwie zrobiłam i sernik na zimno a teraz zabieram się za sprzatanie:) tatuś opiekuje się maluszkiem :)


Wika myśle poprostu, że baba w kiosku nie wydała mi reszty jak kupowałam krate do telef50, dałam jej 200 zł, ona poszła do terminala po karte chwile to trwało, jakis dziadek cos w międzyczasie kupował, no i ja pewnie za karte i o reszcie zapomnialam-spieszyłam się, ale też nie jestem na 100% pewna, no mi tez szkoda 150 zł to też coś jest, ale mam nauczkę

Pajka ja tez jestem chudsza niż przed ciążą w sumie jade na 36 rozm, rzadko spodnie 38, a bluzki niektore nawet xs wchodze, chociaż góre wolalabym bardziej obfitą miec

ja mam teraz obfitą górę z czego niezadowolony jest moj mąż :p bo on woli takie malutkie wczesniej miałam takie małe B a teraz wchodzę w C. Aż się boję co zostanie po karmieniu :/
 
Hello babeczki no i mamy w koncu weekend :) Dawno mnie tu nie było ;) wiec witam sie z nowymi staraczkami rozgoscie sie i czujcie miło u nas :) Ja jesli chodzi o moja figure to moge sie podzielic moim biustem mam rozmiar C i miewam przez to czasami kompleksy przez ten mój bufet ;) i jesli chodzi o ubrania to tez kupuje bardziej tuniki tak jak kobietka . Dzis sobie kupiłam czarna bielizne na poprawe humoru a i wczoraj kupiłam sobie tez butki na zime tylko nie wiem czy nie bede musiała je odniesc bo przymiezyłam tylko jednego a ze mi strasznie podobały wiec je wziełam a gdy przymieżyłam w domu oba ten drugi starsznie cieżko sie wkłada :( do 23 jestem sama wiec może jakas imprezka co wy na to laski?
 
reklama
Do góry