reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Ania- to sie nazywa profesjonalna-zbiorowa odpowiedz...cudo :)

Ja czekam na P. który wraca z Gorzowa , na obiadek zrobiłam zapiekanke makaronowa "czyszczenie lodówki". A jutro mam wolne i jade sobie z P. do poznania :)
Poza tym marzne :D
 
reklama
Anna25-Nie było nikogo chętnego na imprezkę...a baloy, czapeczki, confetti i trąbki gotowe:)
Devi- Ale masz fajnie, że masz wolne:) Ja jutro na uczelnie od rana a potem do pracy;/ Ja też marznę!!
 
Ania- to sie nazywa profesjonalna-zbiorowa odpowiedz...cudo :)

Ja czekam na P. który wraca z Gorzowa , na obiadek zrobiłam zapiekanke makaronowa "czyszczenie lodówki". A jutro mam wolne i jade sobie z P. do poznania :)
Poza tym marzne :D
dzięki polecam się:-)

szkoda że z P jedziesz do Poznania bo ja jutro też tam jadę, w czwartek zresztą też, szkolić się będę.No, ale może innym razem;-)

Anna25-Nie było nikogo chętnego na imprezkę...a baloy, czapeczki, confetti i trąbki gotowe:)

ja jestem chętna ja ja ja polewaj:-p:-D



i ja też marznę:baffled:
 
Wika dziekuje za zyczonka dla Julki:)
to fakt niebawem roczek a ja jestem zdfezorientowana juz sama nie wim co robic. wiem ze chce msze za mala a co z reszta to nie wiem. musze torta u znajomego zamowic juz bo roczek wyprawiamy w 1szy dzien swiat.
 
grzaniec.jpggrzaniec
anna25
- To pijemy coś na rozgrzanie:)
 
witam, moze i mnie tu przyjmiecie,my musimy poczekac rok bo jestem po cc..noi psychicznie chyba nie dałabym rady być teraz w ciąży,wiec planujemy odczekac rok , noi może w 2011 zaczniemy sie starać o malenstwo
 
hej kochane:)

Aniu dziękuję za życzenia:)

Devi super suszi(nie wiem jak się piszę,wybacz):))

marysiu witamy na naszym wątku:))

Kochane przepraszam że Ja tak tylko z grubsza ale w tygodniu ciężko wygospodarować mi więcej czasu na bb niestety ale obowiązki pochłaniają większość czasu.
Jak mija wam środa?
 
reklama
Do góry