reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

witam wszystkich-"nowe" mamusie także:tak:
u mnie dzisiaj chwilowy luz-20-ty wolne od księgowania, jak to okresliła Devi -świety dzień:-D
odwiedziłam jedną koleżankę, jutro wybieram się do drugiej:-)

Przyprowadziłam Milusię z przedszkola i zajdamy się jabłuszkami, mój ostatni dzwonek na jedzenie, bo postanowiłam, że przez tydzień nie będę jesć po 16, potem po 18-tej, juz trochę luźniejsze spodnie, a slodycze tylko w sobote i niedziele, oczywiście w małych ilościach
 
reklama
Witam wszystkie nowe staraczki.

Ja już czuje się całkiem dobrze. Wirus już sobie poszedł;)
Byłam dziś na USG piersi wszystko w miare ok. Tylko torbiel którą miałam wykrytą w marcu troche się powiększyła. Mam powtórzyć badanie po 6miesiącach. Zastanawiałam się kiedy mogłabym zrobić USG piersi jeśli uda się zaciążyć? Ile po porodzie i karmieniu? Może któraś z was wie coś na ten temat?
 
ewula ja jak byłam w drugiej ciąży, to miałam usg piersi w 2 miesiącu ciąży, później miałam termin kolejnego usg zaplanowany na listopad, czyli 3 miesiące po porodzie

witam nową przyszłą mamusię :)

u mnie kijowo, bo za raz muszę śmigać do pracy :( ale spoko dam radę przeżyć :)
miłego wieczora
 
Wika dziekuje za zyczonka dla Julki:)
to fakt niebawem roczek a ja jestem zdfezorientowana juz sama nie wim co robic. wiem ze chce msze za mala a co z reszta to nie wiem. musze torta u znajomego zamowic juz bo roczek wyprawiamy w 1szy dzien swiat.

U nas napewno też będzie msza. A po mszy obiad i tort i wsio :) Zaprosimy dziadków, chrzestnych :)

witam, moze i mnie tu przyjmiecie,my musimy poczekac rok bo jestem po cc..noi psychicznie chyba nie dałabym rady być teraz w ciąży,wiec planujemy odczekac rok , noi może w 2011 zaczniemy sie starać o malenstwo

WItaj na Staraczkach 2012!!

witam dziewczyny :)
mam nadzieje,z e przyjmiecie mnie do grona starajacych sie mam aby urodzić dzidzie w 2012 roku :)

Przyjmiemy, przyjmiemy :)) Witaj :))

witam wszystkich-"nowe" mamusie także:tak:
u mnie dzisiaj chwilowy luz-20-ty wolne od księgowania, jak to okresliła Devi -świety dzień:-D
odwiedziłam jedną koleżankę, jutro wybieram się do drugiej:-)

Przyprowadziłam Milusię z przedszkola i zajdamy się jabłuszkami, mój ostatni dzwonek na jedzenie, bo postanowiłam, że przez tydzień nie będę jesć po 16, potem po 18-tej, juz trochę luźniejsze spodnie, a slodycze tylko w sobote i niedziele, oczywiście w małych ilościach

Mikusia, ja też mówię sobie że słodyczy już nieeeet, ale mi nie wychodzi!!! Ale Tobie życze wytrwałości :))


Witam się wieczornie :))

Mam za mało czasu ostatnio, więc i na bb mnie nie ma. Myślę, że pod koniec tygodnia uspokoi się trochę i będę luźniejsza :))

I właśnie mi się przypomniało, że muszę iść do ginki, sprawdzić co z moją nadżerką. No tak, tylko ciekawe kiedy mamto zrobić, skoro na wszystko ostatnio brakuje mi czasu!
 
Witajcie.
juz wiem dlaczego mam tutaj internet.
byli u mnie wczoraj panowie tak jak bylismy umowienie na srode. wyobrazcie sobie ze mieli byc miedzy 13 a 15.. siedze czekam nic. przed 17 poszlam sie kapac i no mowie wam zdazylam polać sie wodą i slysze dzwonek do drzwi., mysle sobie niech spadaja czekalam na nich tyle teraz nie wyskocze nawet nie mam jak. wykapalam sie ladnie pieknie i wychodzac z lazienki spojrzalam w judasz. okazalo sie ze stoja i czekaja to otworzylam im wtedy drzwi panowie byli zdziwieni mysleli ze moze ktos przez okno wlamal sie do domu bo nikogo nie bylo a naraz drzwi sie otwieraja i jeszcze jeden trzasnal teks:myslelismy ze wyriwemy od pani polowke bo pani dopiero przyjedzie" hahhaha
jak sie okazalo oni poprostu wtedy nie odlaczyli tutj neta a podlaczyli nam na tym drugim mieszkaniu. a nam sie skonczyla tam umowa na internet 1gb i w tej samej cenie byla promocja na internet 2gb gdybysmy wiedzieli ze nie bedziemy tam mieszkac nie podpisalibysmy nowej umowy no ale coz zycie.... poszli tylko przemienili w skrzynce nam na 2gb i poszli a w ten zas wchodzi maz do domu i taka zdziwona patrze na niego co on tak szybko wrocil a jak sie okazalo panowie do niego zadzwonili ze czekaja i ma przyjechac. ucieszylam sie bo tak w domu bylby kolo 19 mimo ze powinien pracowac do 17... jedyny pozytek mialam z tych panow:)
 
Witammmmmm się z rana:))

Witam nową staraczkę:)

Daffi ale przygoda :-D aż dziwne że Panowie stali tak długo,najważniejsze że masz internet :tak:

Wika powodzenia w sprawdzaniu nadżerki :tak:
Ja tam samo jak Ty zabiegana i wypełniona obowiązkami :tak:


ilonka miłego dnia w pracy i pocieszam tym że nie tylko Ty masz kijowo bo Ja też muszę chodzić do pracy ehhh :dry:

mikusia pozdrawiam serdecznie:)
 
Witam wszytskie nowe-przyszłe mamusie 2012. Oczywiście zapraszamy do naszego wąstku :)

Wika- a co z twoja nadzerka?? Co sprawdzasz- czy dalej jest?? Ja swoja wymrazalam kilka lat temu i teraz mam spokoj :)

Daffi-fajnie, że internet ci juz śmiga, teraz zagladaj do nas często :)

ilonka, ewula-ja nigdy nie mialm usg piersi ale chyba musze przycisnac moja ginke o takie badanie.

Pozdrawiam ze słonecznego Wrocławia
 
Witam już czwartkowo :)) jeszzcze jutro i weekend, jupiiiiiii :))

Co do nadżerki, to na wizycie poporodowej ginka stwierdziła u mnie małą nadżerkę i kazała przyjść za pół roku i wtedy miała podjąć decyzję co z nią dalej robimy. Bo np. moglo się okazać, że nadżerka sie wchłonęła. Ale wstyd się przyznać, ale nie mam kiedy do niej sie wybrać, bu u niej zawsze jest pełno ludzi, niby zapisuje na konkretną godzinę, ale zawsze się u niej czeka.
 
reklama
Do góry