reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witam się wieczornie :))

Ilonka- i jak wizyta u gina???

Devi- daj znać, co i jak z tymi testami, bo też chciałabym się w nie zaopatrzyć :) To mówisz, że dzisiaj słomiana wdowa jesteś??? Czyli chatę masz wolną??? To moża jakaś imprezka?? :))
Co do prezentu, to ja kiedyś zabrałam moją chrześnicę z okazji 8 urodzinek do kina a potem na lody. Fajnie się wtedy razem bawiłyśmy :) WIęc może coś takiego???

Fleur- cierpliwości życzę :)) Starania o dzidziusia wymagają tego od nas, niestety:( Ja cierpliwa też nie jestem i jak coś nie idzie po mojej myśli, od razu wpadam w szał!

cześć Zuzkus (Twój nick kojarzy mi sie z kuskusem :))))

Cześć Agnieszka - byłaś w pracy dzisiaj?

Ja idę się zajadać zrobioną przed chwileczką sałatką gyros :))
 
reklama
Wika- Ty mnie tu nie kuś imprezką bo i tak nie przyjedziesz :hmm: a koleżanke w koło chetnych na wspólną herbate jakoś brak :zawstydzona/y:
Co do prezentu- indywidualne wyjścia odpadają :( Musi być coś materialnego.. póki co moje propozycje dla dziewczynki to jakaś książka lub np. portfelik z hello kitty lub coś takiego a dla chłopca widziałam fajny model dinozaura do składania i może do tego też jaką książke o dinozaurach

I głodna się przez Ciebie zrobilam....:angry:
 
Hello ja sie dołanczam do imprezy heheheheh mam wino i jakies z 8 pifffek Devi pewnie zapoda cos na ząb i bedzie git :) Wika co dorzucasz ????
U mnie tez chata wolna:)
 
Wiki ja sie chetnie na imprezke wprosze i wino przynosze 1696837_wino3.jpg

Devi ja niestety slomianka calotygodniowa :-( dlatego czesto nocami przy kompie bo do pustego lozka nie ciagnie :no:

A wracajac do prezentow to z ksiazek seria "dzwoneczek" jest teraz modna dla dziewczynek oczywiscie bo chlopcow mam jeszcze na etapie przedszkolnym
A maja tablice do malowania tez dobra rzecz
 
Ostatnia edycja:
po wczorajszej wizycie:
Ginek mnie zbadał, usg mi zrobił jest wszystko ok, co prawda nie tłumaczył szczegółowo jak tam grubość endo itd., ale czy to jest najważniejsze
smile.gif


Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie, oczywiście przeglądnął moje wyniki, powiedział ze do niczego nie da się przyczepić, bo są ok. Jedyne co jako, ze wymazów nie miałam to zaproponował jeszcze zrobić wymazy, na które jestem w przyszłym tygodniu umówiona.
Na kolejną wizytę mam się z nim osobiście umówić jak tylko będą wyniki wymazów, no i stwierdził, że za kolejną wizytę nie będę płaciła, bo to kontynuacja tej pierwszej
smile.gif
W szoku jestem, bo który lekarz by tak powiedział?? Podejrzewam, ze żaden
smile.gif


Na razie nie chciał rozmawiać o strategii działań, ale nie byłabym sobą jakbym i o to nie zapytała
msn-wink.gif
Jeżeli wyniki będą wymazów wskazywały na jakąś bakterie, to bierzemy się za jej leczenie, natomiast jeżeli i z tych wyników wyjdzie wszystko ok to strategia w skrócie będzie taka: acard, luteina, clexane.

Tak więc na razie mam brać już kwas foliowy, zrobić wymazy i zobaczymy co dalej
Stwierdziłam, że teraz postaram się zaufać lekarzowi i nie wychodzić przed orkiestrę, bo w końcu on ma doświadczenie w tym co robi, chociaż wiem że to nie będzie łatwe w moim przypadku

aha te kłucia to normalka, więc nie ma się czym stresować
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka hello ty dzis wolne masz????
Hejka Fleur:)
Wczoraj nie miałam wolnego.do pracy szłam:)
Fleur kochana wiesz że my staraczki 2012 mocno trzy mamy za Ciebie kciukasy,wierzymy że się uda i nie długo zostaniesz mamusią:)

Witam się wieczornie :))


Cześć Agnieszka - byłaś w pracy dzisiaj?

Ja idę się zajadać zrobioną przed chwileczką sałatką gyros :))
Tak byłam w pracy,dziękuję ze się pytasz:)
Wika gdybym była bliżej wpadłabym niezapowiedzianie na sałatkę:)
...ale mi smaka narobiłś:)
po wczorajszej wizycie:
Ginek mnie zbadał, usg mi zrobił jest wszystko ok, co prawda nie tłumaczył szczegółowo jak tam grubość endo itd., ale czy to jest najważniejsze
smile.gif


Ogólnie zrobił na mnie dobre wrażenie, oczywiście przeglądnął moje wyniki, powiedział ze do niczego nie da się przyczepić, bo są ok. Jedyne co jako, ze wymazów nie miałam to zaproponował jeszcze zrobić wymazy, na które jestem w przyszłym tygodniu umówiona.
Na kolejną wizytę mam się z nim osobiście umówić jak tylko będą wyniki wymazów, no i stwierdził, że za kolejną wizytę nie będę płaciła, bo to kontynuacja tej pierwszej
smile.gif
W szoku jestem, bo który lekarz by tak powiedział?? Podejrzewam, ze żaden
smile.gif


Na razie nie chciał rozmawiać o strategii działań, ale nie byłabym sobą jakbym i o to nie zapytała
msn-wink.gif
Jeżeli wyniki będą wymazów wskazywały na jakąś bakterie, to bierzemy się za jej leczenie, natomiast jeżeli i z tych wyników wyjdzie wszystko ok to strategia w skrócie będzie taka: acard, luteina, clexane.

Tak więc na razie mam brać już kwas foliowy, zrobić wymazy i zobaczymy co dalej
Stwierdziłam, że teraz postaram się zaufać lekarzowi i nie wychodzić przed orkiestrę, bo w końcu on ma doświadczenie w tym co robi, chociaż wiem że to nie będzie łatwe w moim przypadku

aha te kłucia to normalka, więc nie ma się czym stresować

Ilonka fajnie że byłaś u gina,teraz jesteś bynajmniej spokojniejsza i wiesz co robić:)
Będzie dobrze kochana:))


A tak po za tym co u was koleżanki?
 
reklama
Ilonka- cieszę się,że gin rozwiał wasze wątpliowci i że jesteś zadowolona z wizyty u niego. Jeszcze tylko wymaz i do roboty :)

A co myslicie o szczepieniach przeciw grypie. My nigdy się nie szczepiliśmy. Ja mam raczej dobrą odpworność- w sezonie grypowym nawet katar mi się nie zdarza ale w związku z tym, ze chcemy się w grudniu postarać to ewentualan cała zima byłaby przede mna a wiadomo, że w ciązy odpworność mocno spada no i byłby to pierwszy trymestr. Dlatego też dziś zapaliła mi się lampa w głowie, że może w tym roku należałoby sie zaszczepić.
Jakie macie doświadczenia w tym teamcie?? Szczepicie?? Ile to kosztuje?? Czy w mojej sytuacji, wyjątkowo w tym roku byście się zaszczepiły??
 
Do góry