reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

hejo
wróciłam z pracy, fiu ale za to 2 dni wolne
jutro śmigam do promotorki, a wieczorem do ginka,
ciekawa jestem co 5 gin z kolei mi powie :)

u mnie rano były +2 stopnie, trzeba się już ciepło ubierać, bo zima lada chwila nas zastanie

kobietka dzięki za szczere chęci, jutro się dowiem czy takie kłucia są normalne :)
 
reklama
Hello babeczki :)
Przepraszam ,że mało tu sie udzielam ale ostatnio weny brak i nie idzie mi tak jak by sie chciało a cierpliwosc powoli juz trace :(
Devi dziekuje Ci bardzo za przepisy wszytsko wyszło bardzo smaczne i goscie tez byli zadowoleni z jedzonka :)
Ilonka jak tam po wizycie wszystko ok?
Agnieszka hello ty dzis wolne masz????
 
Hejka!
Wy tu o zimie a ja jej nie cierpie!!! Zimno, odsniezanie, palenie w piecu, rano ciemno, wieczor ciemno wrrrrrr
Ja dzis juz szyby w aucie drapalam

Zimno...praca....mąż w Warszawie....do d***y ;)

Devi Ty tez slomiana wdowa? Czy tak jednorazowo M wyjechal???

A na prezent moja Ania to ucieszyla by sie z ksiazki ale ona uwielbia czytac. A moze gra "zgadnij kto to/" "elektroniczny mozg"...tylko jak juz wszystko maja

Agnieszka sliczny suwaczek i tylko dlatego zime toleruje

Pozdrawiam wszystkie :-)
 
Fleur - witaj fajnie ,że sie odezwałaś ,staranka nie idą?Długo sie już staracie kochana?
ja po zakupach intensywnych przed urodzinami babci przyjęcie niespodzianke jej robimy , M robi torta już mi ślinka cieknie , w sobote będzie imprezka ,ale my wracamy po obiadku i torcie , bo ja mam weekend pracujący :no::wściekła/y:ehh

Ilonka - jak wizyta?

Zuzkus-a ja lubie zime , tzn lubie puch śnieżny i mrozek jak tak fajnie skrzypi pod butami:tak:, a skrobać auta też nie lubie wrrr:no:
 
reklama
Zuskas- ze mnie jednodiowa słomiana wdowa. P. pojechał tylko na spotkanie do firmy i jutro wraca a dla mnie nawet ten jeden wieczór to za dużo :(

I dziękuje za odzew w sparwie prezentu, jesteś pierwsza :) Niestety gry tego typu juz maja:( Powiem szczerze, ze też mysłalm o jakiejś książce. Gier i zabawek mają full a chyba typowych ksiazek do czytania nie maja wiec moze cos w tym temacie pomysle.
 
Do góry