reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Dziewczynki , dziś już lepiej, dziś też kawki nie pije nie mogę iść do lekarza narazie wczoraj czekałam na hydraulików żeby grzejnik odpowietrzyli i nie przyszli potem pojechałam do pracy ,mają być dziś i znowu czekam , chciałabym pujść do lekarza ,ale pewnie mi powie ,że jak teraz jest ok to po co przyszłam ,lekarze tak mają nawet o badanie ogólne moczu po roku ciągłych zapaleń pęcherza z fochem mi dała skierowanie dla świętego spokoju.:no:

Agatko idź do innego ginekologa.
 
Dzień dobry:happy2:

Jestem mega niewyspana, ale co tam ja ważne, że Bartuś się choć troszkę wyspał, ale dalej ma rzadkie kupki:wściekła/y: nic musimy poczekać i zobaczyć czy przejdzie czy nie:no: lekarka powiedziała, że może to być od ząbków, ale nie musi (bo widziała, że kolejne wychodzą):sorry2:


Mama Sówka- a może Bartuś tak reaguje na kolejne ząbki???? Zdrówka dla Niego :)
 
Witajcie:)

Biedna mamasówka 3maj się kochana,będzie ok zobaczysz,być może to od ząbków...
A nie możesz podać Bartusiowi jakiegoś leku na kupkę?Lekarka nic nie poradziła?
Kurcze Ja się nie znam w tym temacie,Alan nigdy tak nie miał chyba,nie pamiętam już wybacz...
 
agnieszka.kk-widzialam ze pojawilas sie na watku "3dziecko i co dalej..." tzn jestes moderatorem:-) musze okukac czy masz jakies fotusie nowe:-) i wiesz w piatek jedziemy cala 4 na sesje do dziewczyny ktora skladala kiedys oferte mamusia z bb juz nie moge sie doczekac:sorry2:
Mamam Sowka-moj Domis jak byl malusi to tez podczas zabkowania czesto robil luzne kupki jednak w pozniejszym okresie tez tak bylo i to nie przez zabki jezdzimy ze starszym synem do lekarza chorob wewnetrzych ktora ustala mu diety (maspektrum autyzmu i u nas sie sprawdzaja) powiedzialam co jest z mlodszym Domisiem zapytala czy bardzo cuchna (wina jakis bakterii) ja na to ze tak bo czasem az sie nie da :confused2: zalecila mu podawac raz dziennie probiotyk i jest juz dobrze (podawalam pro-bacti) -powodzonka 3maj sie
 
agnieszka.kk-widzialam ze pojawilas sie na watku "3dziecko i co dalej..." tzn jestes moderatorem:-) musze okukac czy masz jakies fotusie nowe:-) i wiesz w piatek jedziemy cala 4 na sesje do dziewczyny ktora skladala kiedys oferte mamusia z bb juz nie moge sie doczekac:sorry2:

kasik25 witaj:)
Tak pojawiłam się tam gdyż chciałam poinformować udzielające się tam dziewczyny że gdy będą jakieś kłopoty z forum czy inne aby dawały mi znać.
A co do sesji to superrrrr,fajnie macie :tak:
Jak będziesz już po sesji i będziesz miała zdjęcia to proszę wklej kilka :-)
Ja na blogu mam kilka nowych fotek,jak masz ochotę to zapraszam na Fotoblog agnieszkakk.flog.pl :)
A poza tym to co u Ciebie Kasik?
 
Witajcie:-),
Mamo Sowko, moze to jakas jelitowka byla??:confused: Zdrowka dla Malego!
KrolowoFal, widze na suwaczku, ze juz rozpoczeliscie staranka:-) Trzymam kciuki:tak:
Kobietka, Ty to sie masz z tym bolem glowy i cisnieniem, nie zazdroszcze. Ja mam czesto wahania cisnienia i to tez nie jest fajne:no:
Kasik, witaj, czyzbys tez pragnela 3 "stworka" w niedalekiej przyszlosci?:-D To zupelnie tak jak ja:-D

A u nas piekna zlota jesien. Najmlodszy dzis w nocy troche szalal, chyba pomylil mu sie dzien z noca;-) Dlatego nie moge powiedziec, ze jestem w pelni wyspana:cool:
 
agnieszka-tez sie wlasnie ciesze i doczekac sie nie moge :-)wkleje jak juz bede miala foty bo w sumie to nie pytalam ile bedziemy czekac ale co tam wazne ze beda:tak: a Toje fotki kontroluje kontroluje:-p spoko fajna laseczka z Ciebie i fotusie sliczne:tak: a tak to u nas chorobowo ale mysle ze juz na finiszu remoncik nasz tez sie wlecze mialam zamiar isc z chlopakami na kasztanki i zrobic im pare fotek ale cos ta pogoda nie bardzo tyle ze wczoraj bylo super mam troche fot na nk praktycznie wszystkie ja robilam lub obrabialm :-p
aga-tak tak mam zamiar ale jak nam to wyjdzie to nie wiem tyle ze dopiero pod koniec roku 2011 czasem sie tu udzielam ale jakos takos mi nie wychodzi:sorry2: to oby ta nocka byla jednorazowym wybrykiem:tak:
 
reklama
kobietka22- idę jutro ,albo pojutrze do lekarza, zobaczymy jak mi się uda wizytę złapać. Idę do innej przychodni, bo tej mam już dość.
Mama Sówka- Bidulek malutki ten Twój Bartuś.
 
Do góry