reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Hey dziewczyny! :-)
Ja ostatnio tez mam mniej czasu, bo jak wspominalam, dorabiam sobie. Jak wracam to obiadek, zakupy, kapanie dziecka i juz noc...

martolinka super masz coreczke! Dzielna, juz sama chodzi :-) A Juleczka juz powoli sama siedzi :tak:

Bunny u nas jeszcze snieg nie padal, ale juz czekamy z niecierpliwoscia :tak:

kwiatuszek co to za praca? Od kiedy zaczynasz? :-)
 
Hej babole!

Kazda zaganiana, nie ma czasu na bb.

Martolinka, jak Ala? Wychodzi już z bostonki?

kwiatuszek super ze znalazlas prace, a czy praca w markecie jest czymś złym? Na pewno to ciezka praca ale nigdy obciachowa, ważne ze Tobie się udało ją dostać

lazurek, Tobie tez gratuluje pracy, a kto jest z mała podczas Twojej nieobecności?

Bunny co tak skromnie? Jak sobie dajesz radę?

Co do zimy to jeszcze się na dobre nie zaczela a ja mam jej dość:wściekła/y: nienawidzę plaszcza zimowego, kozakow, skrobania szyb, zimna i szarości, a także chorob.
U nas oprócz tego ze Iga zaczęła pyskować i drzec się w nocy wywalczając w ten sposób ze wezme ja do siebie to nic nowego, no i Milosz strasznie fantazjuje, zmyśla, masakra:)
 
Witajcie,
Alutka całe szczęście już zdrowa ,Antek też okaz zdrowia. Dziś mieliśmy robić pierniki, ale M nie przywiózł foremek. Czekamy do jutra. Cieszę się już na święta . Antek też dopytuje. Jest niesamowicie świadomy , pyta , czeka. Bardzo się zmienił od zeszłego roku.
Poza tym jestem w szoku jak on szybko angielski łapie. Dosłownie z każdych zajęć przynosi nowe słówka , pytania , piosenki. Ciekawe ile w tym jego predyspozycji a ile talentu metodologicznego nauczycielki.

Kwaituszku gratuluję pracy!! zawsze to jakas odskocznia i pieniążki!! :)
Lelcia Iga widzę charakterna :) Ala też ma za skórą. teraz jak zaczęła chodzić to już jest nie do okiełznania. Z Antkiem było dużo łatwiej
Bunny ?
Lazurek jak mała?
 
hejka

Martolinka - dzieci bardzo szybko "łapią" języki, łatwo zapamiętują, ważne jest tylko, żeby z nimi powtarzać.
Alinka dopiero 2 rok chodzi tu do szkoły i ona juz wszystko rozumie co Pani mówi, odpowiada sensownie na pytania, liczy, teraz tez juz pomału czyta - jesteśmy dumni ale i zaskoczeni, ze tak dobrze sobie radzi, bałam się, że będzie gorzej. Zwłaszcza, że oprócz angielskiego uczą sie też irlandzkiego ( tego to juz nic nie rozumiem i nie jestem w stanie jej nic pomóc, pocieszam sie tym, ze większość Irlandczyków tez nie).
 
Kinga co u Ciebie? Dawno się nie odzywalas

Ja wczoraj po raz chyba 11 zostałam ciocia:)
Bratowa urodziła Jonatana wielkoluda:) 4040g i 59cm:)

a tak poza tym bez zmian, na weekend będę jechać pod Gdansk bo drugiemu bratu 2 tyg temu urodzil się 5syn(w tym 1 w niebie) a zona cos w szpitalu lezy z nerkami, wiec jade pomoc choć troche
 
reklama
Od jakiegoś czasu źle się czułam : byłam zmęczona , zła, smutna. W ciągu miesiąca przytyłam 3 kilogramy mimo biegania , ćwiczeń i zdrowej diety. Zrobiłam wczoraj podstawowe badania i o ile morfologia wyszła przyzwoicie , to wyniki tarczycy są tragiczne. Probowałam umówić się do jakiegoś sensownego endokrynolog , ale nawet prywatnie trzeba czekać 2-3 msce. Całe szczęście u jednego zwolniło się miejsce na 18 grudnia. Cena wizyty 150 zł... dobrze , że wykupiłam groupon na badania i choć o tyle mam taniej.. mówię Wam ja sama nie mogę już ze sobą wytrzymać.

Lelek a gdzie dokładnie będziesz? może się spotkamy?
Kinga co u Ciebi?
 
Do góry