reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Katrina, Twoja córcia jest w moim wieku ;)

Kochane, ile u mnie się działo to szok..

Po kolei:

Dziewczynki zdrowe całe szczęście,

Operację będę miała dopiero 29 stycznia,

Mam okropne miesiączki, strasznie nieregularne i bolesne, i nie wiem co z tym zrobić.. Jak myślicie, czy tabletki anty mi coś pomogą? Że wyrównają cykle to wiem, ale czy ból i krwawienie się zmniejszy?

Leczę sobie ząbki po kolei, jeszcze tylko jeden został po nowym roku i w końcu finish! ;)

Wzięłam się za siebie, bardzo chcę przytyć więc jem witaminki i zdrowe jedzonko (a przynajmniej sie staram) ;)

Mam swój sklep! Link w sygnaturce, bardzo zapraszam! Dopiero się rozwija, ale już coś nie coś tam jest ;)

Projektuję sobie, szyję sobie, itd..

Kochane, jeżeli umiecie szyć, macie maszynę i trochę wolnego czasu, to z miłą chęcia mogę wystawić wasze rzeczy w moim sklepie! Jest to zawsze jakiś zarobek :)

Mam fajną pracę, naprawdę, dobre zarobki, i jest o niebo lepiej..

I ... poznałam kogoś! Jest 2 razy starszy ode mnie, ale traktuje mnie jak królową.. Nikt w życiu się tak o mnie nie martwił i tak o mnie i dziewczynki nie dbał! (No, prócz moich rodziców oczywiście, oni do dziś kochają mnie i dziewczynki najmocniej na świecie!)

Przeprowadzam się za miesiąc, dwa.

No, dość o mnie :)

Kwiatuszku, trzymam kciuki za następny raz, przykro mi że teraz nie wyszło.. Gratuluję pracy, i co z tego że na kasie?, gdybyś wiedziała gdzie ja poniżyłam sie pracować, to byś się uśmiała :)

Pozdrawiam kochane!

A co u bunny???

Jeszcze raz zapraszam do sklepu!
 
Iza co za pozytywny post! Gratulacje ze tak Ci się ulozylo! Widzisz, jesteś silna, fajna babka, a gdzie się przeprowadzasz? Tzn daleko od swojego obecnego miejsca zamieszkania?

Martolinka miedzy Starogardem a Chojnicami, bo tam brat się przeprowadzil, a mieszkal w Oliwie.
a z tarczyca nie ma zartow, potrafi niezle namieszać w organizmie, wiec trzymam kciueki za szybka wizyte u lekarza. A pilnujesz jeszcze to dziecko?
 
u to kawałek drogi. Myślałam , że bedziesz nieco blizej . Chyba , ze Gdynia Ci po drodze to zapraszam:tak:
Lelek nie planujemy już dzieci. w każdym razie świadomie nie.

Kwiatuszku gdzie się przeprowadzasz? miło się czyta takie dobre wieści !!!
 
o ale się dzieje!!!

Izulka - no widzisz zawsze po burzy wychodzi słońce!! Cieszę się, że sobie wszystko układasz po kolei, zuch dziewczynka!!!!
 
Czesc kobietki! :-) U mnie malo malo malo czasu. W tygodniu zawsze cos sie dzieje, a w weekend jak mamy wolne to spotykamy sie z rodzina lub znajomymi.

Lelek jak ja pracuje to Maz zajmuje sie Julcia, bo pracuje na dwie zmiany i ja tez tak sobie ustawilam prace, zeby nam sie wszystko ladnie zgralo ;-) Skoro juz 11 raz zostalas ciocia to znaczy, ze masz duuuuuuza rodzine :-) Gratulacje!

Iza super, ze u Ciebie wszystko na dobrej drodze i ze jestes tak pozytywnie nastawiona :tak: Co do tabletek anty to slyszalam, ze przy ich stosowaniu jest mniejsze krwawienie i powiem Ci, ze w moim przypadku sie sprawdza, a co do boli to kazda z nas ma inaczej zapewne. Ja mam bole przez pierwsze 2 dni, potem juz z gorki ;-)

martolinka powodzenia u lekarza, zeby bylo wszystko dobrze. Ja tez mialam stresa, juz myslalam, ze cos z tarczyca jak te wlosy zaczely mi tak bardzo wypadac, ale po badaniach okazalo sie,ze jest ok. Wlosy jeszcze wypadaja, chociaz juz nie tak bardzo. A Juleczka ma sie dobrze, dziekuje. We wtorek znow kontrol u specjalisty w Hamburgu. W piatek Julcia miala troche podwyzszone cisnienie, ale mam nadzieje, ze dalej bedziemy prowadzic terapie. Zobaczymy co powiedza w Hamburgu.

katrina
to masz bardzo madra coreczke jak juz tak bardzo lapie jezyk :tak: Gratulacje!

kwiatuszek i jak w pracy? Fajna ekipa? :-) W mojej pracy ludzie w porzadku, jestem zadowolona :tak:

My ogladamy niemiecki Super Talent, dzisiaj final :-) Potem zawijam sie do mycia i spatulkac :tak: Wam tez zycze dobrej nocki!
 
Ostatnia edycja:
Lazurku - zobaczysz jak Julcia pójdzie do przedszkola, albo szkoły - moment i bedzie szwargotać jak rodowita Niemka i z odpowiednim akcentem.
 
Witajcie,
u mnie wszystko w locie. Mam okazję teraz sporo godzin w pracy spędzić i sobie zarobić. Po pracy dzieci , porządki , kulinarnia itp.
Z dobrych wieści Ala skończyła w końcu rehabilitację :) z wynikiem bardzo dobrym :)
Mam dziś wizytę u endo .. trzymajcie kciuki!!

Lelek tak cały czas pracuję . Od lutego/marca już na pełen etat :)
 
reklama
Do góry