reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

A no pierwsze dziecko szybko było a jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć i B... Nie chce mieć jedynaka...
Studia już powoli kończę, synek do przedszkla niedługo pójdzie... Teraz jeszcze rodzeństwo i trzeba dom kupować...
 
reklama
No babeczki nie dam rady za Chiny Ludowe Was doczytać, ale Anastazja mi nie umknęła :)
Anastazjo jak nigdy, tak sobie właśnie Ciebie wyobrażałam. Kubek w kubek, aż nie do wiary!

A ja postanowiłam pokazać swoje zdjęcie, choć nie tak ładne jak Anastazji.
Pozdrowienia dla wszystkich :)
 
zjola- inaczej sobie ciebie wyobrazałam, myslałam, ze masz krótkie wloski a tu takie piekne długie włosy. :-)śliczne zdjęcie. Może i ja sie odważe i się wam pokaże:)
 
Mmona teraz włosy mam nawet dłuższe, bo to zdjęcie z grudnia a włosy to u mnie rosną jak na drożdżach! Mam w planach je obciąć na krótko ale na jesień, bo teraz będę jeździć na motorku i najlepiej je spiąć w kucyk. Krótkie spod kasku wyglądają jak idź stąd i nie wracaj, przynajmniej moje.
 
Witam babeczki,

nie wiem czy nudzi mi się czy łapię doła, głupie myśli po głowie mi chodzą:-(
maron - Ja nie mam dostępu do zamkniętego , to i Ciebie nie zobaczę :-(
zjola - no pięknie, a jak szczupła , matko , Ja też tak chcę :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
mamunia - aleś Ty młoda jesteś, kiedy to Ja miałam tyle lat :-D:-D:-D:-D:-D
lazurowe - Ja śniadanko mam o 7 rano , bo muszę męża do roboty wyprawić i muszę z nim wstawać, a później albo się nudzę, albo coś w domku robię, pranie, sprzątanie:-)
maron - no i gdzie to martini? chętnie bym się teraz napiła, już jest popołudnie, podobno przed południem nie ładnie jest pić :-D:-D:-D:-D:-D
phoenix - a co Ty tak tylko czytasz i nic nie piszesz ? pisz częściej:tak::tak::tak: Ja uwielbiam meblować , z remontem to różnie , przeprowadzki tak 50/50 zależy czy z lepszego w gorsze czy odwrotnie. Jak mieszkałam w akademiku to były 2 razy do roku przeprowadzki , mile wspominam tamte czasy:-)

Coś było o horrorach pamiętam, to Ja owszem lubię , ale później muszę mieć wszędzie światła włączone, no i najlepiej żeby ktoś był w domu po takim filmie :-D:-D:-D

edit: zjola - poważnie tak mnie wyobrażałaś???????:szok::szok::szok:
mmona - pochwal się fotką :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Anastazjo staram się jak mogę, żeby trzymać linię ale chętnie bym z trzy kilo jeszcze zrzuciła. U mnie zawsze rączki i nóżki troszkę są pulchniutkie. Jak chudnę to niestety na twarzy i tułowiu a reszta długo, długo potem. Nóżek jak patyczki, to ja mieć nie będę. No ale nie jest źle.
Tylko co ty opowiadasz, że ty grubasek jesteś? Przecież widziałam na zdjęciu, nie udawaj :-D
 
no to polewam :-) juz mozna sie napic, kto chce ze spritem i plasterkiem cytryny?? :-)
i zdjecie (ze slonecznikami), zebyscie wiedzialy z kim pijecie :-p pozniej je usune
 
Ostatnia edycja:
Anastazjo Ale ściemniasz, aż światła przygasają :-D 3 kg, to rzeczywiście ogromna różnica :szok:
No a to prawda, że nie zaburzyłaś mi swojego wizerunku :-p

Maron no z Ciebie to dopiero laska!
 
reklama
Witajcie!!!!
Co do karmienia piersią to powiem Wam , ze póki się nie "posmakuje " tego uczucia to nie zarzekajcie się , że będziecie karmić krótko. Karmiłam 8 mscy i bardzo miło wspominam ten czas. Świadomie zakończyłam ze względu na to , ze mały ostro mnie podgryzał. I nie znam kobiety , która nie utraciłaby jędrności po karmieniu. Niestety , ale tak już jest :)


Ale z Was laseczki.:) ja tez nie mam dostepu do zamknietego wiec reszty nie zobacze :)

A na rodzinny urlop z dzieciakami nad morzem to polecam również Karwię :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry