reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

To Ja tak samo jak mama sówka - po świętach życzę wesołych świąt :-D:-D:-D
Obżarta jestem , przez całe święta puchy mi ręcę , nie wiem o co chodzi, jak wróciłam do Krakowa to wszystko się unormowało:-)

Miłego dnia staraczki :tak:;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny! Wprawdzie jestem tutaj nowa, forum BabyBoom znam już bardzo dobrze. Miałam już tu kiedyś swój profil, ale niestety przestałam z niego korzystać. Dziś wracam, myślę, już dojrzalsza i naprawdę zdecydowana na zmiany :tak: Chciałabym bardzo zostać mamą w 2012 roku. Myślę, że to już najwyższa pora na pierwszego potomka. Mam nadzieję, że będę mogła razem z Wami przeżywać te wszystkie ochy i achy związane z planowaniem maluszka.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie! :-D
 
czesc babuchy obzartuchy

kochana, witaj u nas,
i powodzenia w tworzeniu wlasnego smyka:-)

Mama Sówka:) przestal palic? bardzo dobrze, by wytrwal:tak:

ja zrobilam dziesci kilometrow od czwartku do poniedzialku wlacznie, wiec sie wytopilam a nie przytylam, zreszta glownie taszczylam mala w chuscie, wiec waga mi zeszla. Jeszcze kolo 20 stopni non-stop wiec w ogole zacnie.
Dzis sie obijam:-p
 
kochana - witaj , 2012 dobry rok :tak::tak:

livastrid - to gdzie Ty łaziłaś ? po górach? Ja wczoraj z tego całego obżarstwa po schodach chodziłam tam i z powrotem , a kg to nawet nie liczę ile mi przybyło, dlatego teraz tylko zupki :-):-)
No jeszcze makowiec został, trzeba go dojeść bo przecież nie wyrzucać :-):-) a reszta zamrożona i czeka na lepsze czasy:tak::tak:
 
zasadniczo zgadlas, wszak mieszkam w dolinie
dol-gora-dol itd i nie da rady inaczej;-)
scigania po lasach sobie urzadzalam, moje hobby od kiedy tu zamieszkalam

makowiec powiadasz, go chyba po raz ostatni w ciazy jadlam:-D za to w niedziele polakomilam sie na hamburgera z frytkami, trzeba bylo troche kalorii dorzucic by sily miec;-)
 
Kochane jestem na chwilke powiadomic Was, ze zepsul mi sie laptop :wściekła/y: Dzisiaj oddalam go juz do serwisu. Nie wiem ile bede musiala na niego czekac, ale jak tylko go odbiore to szybko do Was przybiegne :tak: Jak tam u Was Mamuski? Mam nadzieje, ze wsio ok i ze sie rozmnazacie ze skutkiem ;-):-) Trzymam &&&&&&&. Teraz uciekam, bo tylko na minutke od sasiadki zapozyczylam kompa. Pozdrowienia z Bulgarii. Sle duzo sloneczka :-) BAJ :*
 
Anastazja a ja się nawet nie objadałam i dzisiaj na wadze 0,5 kg mniej. Hm ..., dziwne ...

Czy jest coś o czym nie wiem ?:eek: Nie czekacie do końca roku ?:-)

zasadniczo zgadlas, wszak mieszkam w dolinie
dol-gora-dol itd i nie da rady inaczej;-)
scigania po lasach sobie urzadzalam, moje hobby od kiedy tu zamieszkalam

makowiec powiadasz, go chyba po raz ostatni w ciazy jadlam:-D za to w niedziele polakomilam sie na hamburgera z frytkami, trzeba bylo troche kalorii dorzucic by sily miec;-)

eee to Ty tak fajnie masz , za free survival sobie urządzasz :-D:-D:-D
Będę do Ciebie wysyłać grupy , będziesz ich uczyć jak wyżyć w lesie , co Ty na to ? a lelek będzie mi pomagać klientów zdobywać na takie wyprawy :-D:-D:-D:-D
 
lazurowe, spoko, w koncu to tylko maszyna;-)

anastazja
, jak beda podpisywac deklaracje, ze pisza sie na wszystko i nie beda reklamacji skladac to czemu nie:-D na dzien dobry zafundujemy sprinta przed wscieklym losiem i borsukiem:-D
 
reklama
Czesc pipuchy!

witaj nowa staraczko! kochana!

Mama Sowka uuu to trzymam kciuki zeby m wytrwal w niepaleniu:-)


lazurowe Ty tam nie rozleniw sie z duzo na tych wczasach:-Da szkoda ze komp Ci padl


livastrid a mi to chyba uda sie wzmacniaja od tych spacerow:-) ostatnio robie takie dlugie trasy i to w miejsca gdzie dawno nie bylam i jestem w szoku jak moja mala wioska sie rozbudowała:szok:


anastazja
bylo mi cos podrzucic a nie zamrazac;-) mam ochote na jakies ciasto a nic nie pieklam


wika ja to wolalabym zeby Ci brzuch spuchl na 9 miesiecy a nie palce:-D


maron super ze owulka była:-) to moze i male bocki będa;-)

Ja wczoraj mialam owulke a to byl 13dc wiec jak na mnie to wczesnie, tzn krotki cykl bedzie, ale dalam sie wytarmosic mezowi, moze cos z tego bedzie a jak nie to nastepnym razem.

Milosz to take gizmo ze szok, robi takie rzeczy ze mi szczena opada, nie nadazam za nim
 
Do góry