reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie w 2012

Ja na chwilę , tak rekreacyjnie przed pracą:tak:

No pięknie, pociąg - autobus, zepsute łóżka i pralki , pięknie pięknie:szok:

krolowa - Ja Cię kojarzę z 2011 , bo tam zaglądałam i zaglądam czasami.

Czy u Was też jest taka paskudna pogoda? Ja to dzisiaj się wynudzę w pracy, bo pewnie wszyscy w domu zostaną :-(

AAAA przypomniałam co miałam napisać , robią mi się chyab cyce asymetryczne, bo lewy swędzi i wczoraj zauważyłam że rozstęp ( tylko jeden!!!) mi się pojawił:wściekła/y:
 
reklama
Livastrid pewnie że opieprzyłam, ten sobie ubzdurał żebym prywatnie szła :wściekła/y: bo mu się nie chce do 11 do domu wrócić żebym do publicznej porani chirurgi zdążyła ( a mamy bardzo dobrą) cholera idiota myśli że 50 zł zapłaci, chyba za pocałowanie klamki, a przecież jeszcze kilka dni na zastrzyki trzeba łazić.


Dzieci po szczepieniu zazwyczaj dużo śpią ;-) moja pratycznie całe dnie przesypiała więc miałam luuuuzik.
 
ech, kaamaa z facetami tak bywa, chocbym nie wiem jak chciala nie pomoge Ci. Moja po szczepieniu tez zwykle spi, ale po WZW, to mi wlasnie stekala, wiec obawiam sie wlasnie takiego scenariusza, bo dzis ma kolejne WZW

anastazja wymyslasz chyba z tymi cycami:-p nie przygladaj sie im zbytnio bo osiwiejesz:-p:-p po porodzie i tak raczej sie zmienia wtedy bedziesz miec powody do niezadowolenia:-D jak Ci sie np sloneczka zrobia, ja na szczescie mam tylko z powrotem stary rozmiar:-p

pogode mam zacna i gdyby nie dzisiejsza wizyta pewnie bym sobie dlugo na dworzu posiedziala:-(
 
Hejo!

Sorki ze wczoraj ucieklam bez pozegnania, ale podczas pisania postu, ekran zrobil sie bialy i doopa..nie szlo juz wlaczyc laptopa:wściekła/y:


anastazja- nie ma co rozpaczac;-) tylko jeden rozstep.... jak bedziesz miala cale cycki w rozstepach jak ja to wtedy poplaczemy razem:-D
no u nas tez zimno i pochmurno:-(


kaamaa
- wspolczuje biedulko,a sproboj te tabletki Solpadaine...


livastrid- oby malutka dobrze zniosla szczepienie i nie dawala Ci popalic!

KrolowaFal jak ktos napisze 1 posta a pozniej dlugo, dlugo nic to nie sposob pamietac;-) pisz czesciej, a poznamy sie lepiej

lazurowe.. ciesze sie ze u nas Ci sie podoba:-D a i juz nie udawaj takiej grzecznej i powsciagliwej- szfki, lazienka- tez szalenstwo:-D


Miłoch obudzil mnie o 6.30- czyli rarytas! ale po mleku podrzucalam mu ciastka i jeszcze pokimalam pol godziny:tak:

musze isc palic w piecu bo tato gdzies sie ulotnil;-)

powinnam ez jechac na zakupy bo nawet wkladki juz mi sie skonczyly ale tak mi sxie nie chce!
 
ech, kaamaa z facetami tak bywa, chocbym nie wiem jak chciala nie pomoge Ci. Moja po szczepieniu tez zwykle spi, ale po WZW, to mi wlasnie stekala, wiec obawiam sie wlasnie takiego scenariusza, bo dzis ma kolejne WZW

anastazja wymyslasz chyba z tymi cycami:-p nie przygladaj sie im zbytnio bo osiwiejesz:-p:-p po porodzie i tak raczej sie zmienia wtedy bedziesz miec powody do niezadowolenia:-D jak Ci sie np sloneczka zrobia, ja na szczescie mam tylko z powrotem stary rozmiar:-p

pogode mam zacna i gdyby nie dzisiejsza wizyta pewnie bym sobie dlugo na dworzu posiedziala:-(

Na prawej mam już ze 4 "pręgi" ale to pamiątka z zeszłego roku, spoko, już nie patrzę - no chyba że jak będę ubierała ten strój sprzątaczki żeby klientów "zapraszać":)

Wyślij nam trochę słońca , oglądałam TV i mówią że następne 10 dni mają być takie do d''' :(

Za 15 min mam autobus , napiszę już z pracy :)
 
Ostatnia edycja:
Lelcia, rozpal, zrob zakupy, i bedziesz miala luz,
dupcia z laptopem, no jak pisalas trza zmienic na nowy model:-D

wlasnie, KrolowaFal, u mnie tam jakos ida poki co odhaczam codziennie na kartce, ze kwas wzielam, generalnie jakos nieszczegolnie sie przygotowuje, bardziej moj maz to przezywa

anastazja
, moge dac, bo mam t go dzis za wiele, swieci mi po pysku a wstac mi sie nie chce by okna zaslonic. Wiec wyluzuj z cyckami:tak:
 
to niedobrze, oj niedobrze z ta pogoda... mielismy sciagnac plandeke z parteru naszego domu i klasc strop:-(

mi odpukac Milosz po zadnym szczepieniu nie fiksowal
 
Mój to chuderlaczek i wieżowiec :-D

Ale kocham tą jego małą doopcię :-p


Lelek w pociągu :szok: ostro ostro :-D

moj tak samo :-D uwielbiam to :-)
czesc wszystkim :-) lazurowe wybrzeze witaj :-) ale masz piekny nick - kocham Lazurowe wybrzeze :-) a Wy przed slubem jestescie??
u mnie tez pogoda do bani pochmurno i ta mgla, a ja jeszcze katar zlapalam
alescie sa swintuchy, nie dosc ze musialam przebrnac przez 22 strony :szok: to jeszcze swintuszycie znow!!! :-) ja juz nie bede pisac o szczegolnych miejscach bo hoho :-D napisze Wam za to co moj mezulek dzis zrobil hahahh :zawstydzona/y:ubieral juz kurtke, zeby jechac do pracy, ja akurat wkladalam dres na pizamke ( bo musialam go odwiezc szybko) i pokazalam mu kawalek cialka:-D chlop sie napalil i jeszcze na 5 minut wrocilismy do lozeczka :-D:-D spoznil sie do pracy oczywiscie :-D heh lubie takie szybkie akcje :cool2:
a dzis tempka mi skoczyla, zrobilam test owulacyjny i sa dwie krechy!!! jest owulka :-) ale fajnie
 
A u mnie słoneczko! I to jakie! Pogoda aż woła o spacer. A ja muszę siedzieć w pracy.

To skoro jestem nieznana to przedstawię się:

Nasze plany dzidziusiowe pierwotnie były nastawione na starania w maju/czerwcu 2010 ale z przyczyn pracowo-finansowych odłożyliśmy je na czerwiec 2011. Stąd moja obecność na Mamusiach 2012. Potem pewne wydarzenie wstrząsnęło nami tak, że postanowiliśmy nie czekać dłużej i starania zaczęliśmy we wrześniu 2010 stąd moja obecnośćna mamusiach 2011. Niestety do teraz nam się nie udało więc pokornie wracam do was. Przyjmiecie mnie??
 
reklama
Do góry