reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Ja to zawsze jak dochodzę to łeb w poduszkę i nic nie słychać :-D chociaż nie powiem nie raz Julka się przez obudziła :-D

A co do ostrego dunga to kiedyś jak wynajmowaliśmy mieszkanie to łóżko rozwaliliśmy :-D


Lelek to może faktycznie do seksuologa się wybierzcie.... bo to na prawdę nie fajnie jak się zmuszać musisz :-(

na pewno juz dawno bym poszla ale do najblizszego mam 120km:wściekła/y:

e, to my lozka jeszcze nie rozwalilismy ale za to tesciowej pralke:-D

a ja zawsze wiem, bo zdazy mi sie jeszcze na krotko przed pomyslec czy to tak dobrze mi czy tylko udaje:) zartuje:-D
 
o! a ile twoj m wazy??

bo moj przy 186cm 98kg

nas kiedys jak jechalismy pociagiem z Genuii do Pizy to konduktor wywalil z pociagu bo jak wszedl to zobaczyl nas w jednoznacznej sytuacji:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
no to raczej duzo nie jest, mi sie ogolnie podobaja panowie troche misiowaci ale jak widze te cycki u meza i brzuch jak sie zegnie(jak stoi to jest ok) to wydzielam mu jedzenie:-D
on ma takie okresy ze raz jest go wiecej, raz mniej
 
ano fakt, jak Łukasz sie uwali na ,mnie i jeszcze chce zebym oplotla go nogami to kaze mu sobie dac sie wybzykac orangutanowi:-D:-D
 
reklama
Do góry