reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie w 2012

reklama
anastazja a prosze zupke!:-D
jak ja zawsze ja uwielbialam tak dzisiaj sie obrazilam ze mnie poparzyla:-D

to tak przeklinasz, ze mezu taki wierszyk stworzyl?;-)
 
Zaporzyczyłam ten wierszyk , mój mąż w pracy robi m.in. kufle ze zdjęciami i ktoś taki zamówił:-D:-D:-D

A znajoma prowadzi biuro tłumaczeń i ma sporo takich zamówień żeby z polskiego na arabski przetłumaczyć np. Kocham Cię misiu , albo jakieś wierszyki i nie uwierzycie ..... bo ma być tatuaż!!!!!!!

agnieszka
- jak zakupy przed urlopowe? :-)
 
anastazja po woli do przodu ale jeszcze sporo nam brakuje.
W weekend wybieramy się ponownie,musimy powoli zamykać listę bo do urlopu już nie długo...:)



A Ja mam mega ochotę na ciastko z dziurką albo rurkę z bitą śmietaną :szok:


Jeśli się doczekasz do w sobotę prześlę karpatki kawałek :-D

Ja kiedyś też zaczynałam pakowanie się do wyjazdu miesiąc przed, a ostatnio ( to było 1,5 roku temu :-() rano jeszcze na zakupach byłam a o 17 już w pociągu siedziałam:tak:
 
Jeśli się doczekasz do w sobotę prześlę karpatki kawałek :-D

Ja kiedyś też zaczynałam pakowanie się do wyjazdu miesiąc przed, a ostatnio ( to było 1,5 roku temu :-() rano jeszcze na zakupach byłam a o 17 już w pociągu siedziałam:tak:

heh :-D
my w pazdzierniku jak lecielismy do Tunezji, to ja pracowalam do 18.00, S. do 22.00 a o 1.00 w nocy mielismy samolot :-D jak wrocilam z pracy to nas pakowalam :-D:-D
 
reklama
wrocilam do Was zboczuchy

no mala juz po szczepieniu i wlasnie kima:-D Ci mi powiedzieli, ze ona bardzo dluga jest, no tak jak ich kurdupelki sa grube to moja jest dluga i chuda:-p

Lelcia
, gapciuchu o czym Ty myslala:-D ale dobrze, ze to nic powaznego, kumpela sobie rosol wylala na lape od ramienia do dloni i teraz taka niefajna blizne ma

ja lubie nocne, dzienne, poranne, wieczorne :-D
to jak ja:-D:-p
w ogole maron jak zaciazysz to dopiero bedzie urlop a potem...:-p


nie, ja tam zawsze na wycieczki pakuje sie na dzien przed, liste pisze na dwa dni przed

gdyby nie te szczepienie to poszlabym sie opalac:-p
cos mi sie chce, ale jeszcze nie wiem co

no krolowa jak Ci sie udalo, to fluidy siej tu nam:-p
 
Do góry