reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Lelek jestem kelnerka :) Ale podoba mi sie tutaj ta praca w Niemczech, bo tylko zamowienia przyjmuje i napiwki zbieram, hehe :-) A w Szwajcarii pracowalam za barem, a szef tam Turek i powiedzial, ze tylko tamtejsza muzyka i juz, wiec opcji nie bylo innej. To potem jak skonczylam tam pracowac to jeszcze z miesiac slyszalam te rzempolenie w swoich uszach. No szok w majtkach po prostu :-) Ale znow w Niemczech pracuje i jest cool.
A co do miejsc gdzie sie seksimy to zanim bylam z Borysem to zdarzaly sie miejsca "egzotyczne", nie powiem, ze nie :-) A teraz z Boryskiem to grzecznie, lazienka albo stol w kuchni. Ewentualnie szafki, bo mam blat szeroki :-D
 
Ostatnia edycja:
To potem jak skonczylam tam pracowac to jeszcze z miesiac slyszalam te rzempolenie w swoich uszach.

ta, szlag czlowieka moze trafic, mnie raz w zyciu trafilo sie byc caly miesiac w jednym miejscu gdzie w kolko jedne brzdeki slyszalam. Do tej pory je slysze:-D


dobra zabcie slodkich snow
ja pomykam zrzucic troche z siebie i tez ide spac:-D
 
Ostatnia edycja:
Cos mnie zamula juz powoli, ale to normalka, bo to moja godzina. Kiedys mialam taki okres, ze spalam 3-4 godzinki, szlam lulu o 2-3.00 i bylo git, a teraz to 23.00 i juz musze ziuziac. I spiem do 9-10.00 :tak:Jutro shopping, wiec trza sie ogarnac w miare wczesniej. Juz wymyslilam co sobie kupie. Legginsy i szpilki :-) No i moze jakas tunika do tego ;-)
livastrid spij dobrze :)
Ja tez juz sie zbieram pod prysznic i lulu.
Mam nadzieje, ze dobrze sie Wam ze mna pisalo i ze zostaniemy dobrymi kumpelami :-)
Dobranoc kobitki. Karaluchy ;)
BAJ
 
Ostatnia edycja:
Wstawać świntuchy!!!!!!!!

Wywalone z pociągu!!! No pięknie!!!!!
Dzieci budzą się przez dunga dunga, no pięknie!!!!
pancerne rzeczy muszą być, no pięknie!!!!
Seks w autobusie, bo trzęsie, no pięknie!!!!
Seks na basenie, no pięknie!!!

Z kim ja się zadaje????:-D:-D:-D
 
Hej dziewczynki. Mnie to już tu nikt nie pamięta ale to nic. Jak was poczytałam to doszłam do wniosku, że jestem wśród swoich! Ja o swoich szaleństwach opowiadać nie będę ale auto w lesie to kiedyś była norma...

Jak tam przygotowania?
 
Witam się w doopnym nastroju :cool:

Gęba spuchnięta aż pod oko :dry:

M wkurza bo pojechał do roboty zamiast książeczkę podbić i z małą zostać :no:
więc leczę się sodą oczyszczoną i ketonalem z marnym skutkiem :-(
 
reklama
siema porannie z lekka :-D

Z kim ja się zadaje????:-D:-D:-D
wika z takimi ja Ty sama:-pbo inaczej bys nie rozmawiala z nami:-p:-p

lazurowe, skoro jeszcze nie ucieklas od nas to chyba bedzie wszystko oki :-D

KrolowaFal, ja raczej nie znam Cie aczkolwiek wiem, ze Ty tez przynalezysz do zamknietej grupy

kaamaa, lacze sie z Toba i bede Cie duchowo wspierac, bo pare dni temu przechodzilam dokladnie to samo z dwiema osemkami:-D opieprz za ta ksiazeczke:-p

ja mam dzis watpliwa przyjemnosc isc z mala na szczepienie, mam nadzieje, ze bede miala spokoj z nia w ciagu dnia
 
Do góry