reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie w 2012

reklama
kaamaa- nie wiedziałam, że x-lander ma parasolki?? Ja mam X-landera XA i jako spacerówka jest świetny. szybko sie składa, jest lekki w prowadzeniu. Jedyny minus na początku dla mnie byl taki, ze nie ma przekladanej rączki. Ale teraz to nie ma żadnego znaczenia....
 
Witajcie!!!
przez moją chorobę i osłabienie organizmu pojawił mi się jęczmień na oku. Jak już raz tego gronkowca złapiesz to potem nie ma zmiłuj. Nie jestem pewna , czy to jęczmień , bo pojawił się w wewnętrznym kąciku oka . Spuchła mi cała lewa częśc twarzy w okolicy oka :/
Ja mam tez xlandera XA i jestem bardzo zadowolona ale jak juz pisałam bede go wymieniac na lzejsza spacerówke:)
 
Hej z rańca :)

Ale tu pustki!!! Helołłłłłł Lasencje wyłazić, hmmm??? Ale Skąd?? Z kołderek?? O tej porze????

Ja się szykuję na 11.30 do alergologa z Igorem, zobaczymy co powie na jego wyniki.

Miłego dnia :)
 
Czeeee


Wika ja też nie wiedziałam wcześniej że x-ladner ma parasolki, przez przypadek znalazłam ten wózek, i od razu się zakochałam.
Już M naciągnęłam i zaraz będę zamawiać :-)

Ja to co najwyżej mogę wyleźć spod pralki :-D bo kosz na pranie aż wiszczy z przepełnienia :-D


Martolinka zdrówka, na jęczmień pomaga przykładanie złota.


Mama Sówka mi też podoba się delti, ale szukam czegoś z szerszym i wygodniejszym siedziskiem.
 
reklama
czesc dziewczyny,
wczoraj postanowilam wyczyscic dysk i mi mielil do dzisiaj:-p

tak, martolinka, jak kaamaa napisala wlasna obraczka pomaga:tak: ale ja zawsze robie oklad z czarnej herbaty. A moze przewialas sobie oczko? Panowie pilnowali dzieci, ale fajnie:-D

wika, udanej wizyty, by wszystko bylo oki. Ciezko bedzie odstawic Igora od cyca:tak:

kaamaa ja mam w prysznicu cale pranie :-D

Mama Sówka
nie pomoge, ale widze, ze dziewczyny chyba juz to zrobily:-D


sobie tak mysle, ze moze zaczne ten kwas brac:-p
 
Do góry