reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

163.jpg037.jpg029.jpg100_7992.jpg100_7995.jpgDSC00087.jpg009.jpgm 274.jpg
Oto mój syn na przestrzeni kilkunastu miesiecy i ja w 5 mscu ciąży:)
 
reklama
livastrid a mialam sie pytac o imie Twojej coreczki.. Takie oryginalne i nie pl. To Ty wymyslilas? Czy maz? Bardzo mi sie podoba Linnea



o rety, ale czuje ten nadchodzacy @
zawsze tak glupio futro mi sie zachowuje, stoi deba:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
natalia przyzwyczaj sie do takiego szalenstwa na forum, a jak chcesz uniknac nadrabiania zaleglosci to musisz czesciej zagladac:-D:-D:-D

ide myc malego wacka;-)
 
Lelek a moj maly spiiii juz od 17 jak sie przebudzi to go juz nie bede rozbudzac tylko myk w pizamke, mleczko i dalej lulu:D a rodzice czas dla siebie:D
 
Lelek- jesteś pokręcona, haha...:-D:-D:-D te twoje teksty, sikać mi się chce ze śmiechu!:tak::-D;-)
Juliana- rzecz w tym, że ja się nie czuję na swoje lata, no i wyglądam tak z co najmniej 5 lat młodziej!:zawstydzona/y: Ale to chyba dobrze, nikt nie pomysli o mnie "dojrzała kobieta ma malutkie dziecko" tylko raczej "jaka młoda mamusia"!!!:szok::tak: A z tym wózkiem to mnie rozwaliłaś... ja też czasem zachodzę do sklepów dziecięcych, ale sobie tylko patrzę, jeszcze niczego nie kupiłam.
livastrid- no właśnie, podpinam się pod pytanie lelci, skąd taki pomysł na imię dla małej? I w jakim języku to jest?:confused:
 
reklama
martolinka, chodzilo mi o orlowo, jakas zakrecona jestem:-D

ta, natalia normalnie zawsze jest pare stron do nadrabiania:-D

Lelek, Isana. Imie moj zamysl. Pierwotnie miala sie nazywac jak moj nick, ale, ze tradycja jest, ze pierwsza dziewczynka dostaje drugie imie po babci, wiec dokonalam zmian. Linnea to szwedzkie imie wywodzace sie od rosliny, po lacinie Linnaea borealis, po polsku zwanej zimoziol polnocny, nazwanej tak przez przyrodnika Karola Linneusza. Kocham botanike, prosze wybaczyc moj wywod:-D

Oto zimoziol polnocny:
Linnea_Flower.jpg
 
Do góry