reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Livastrid Julce w wieku Małpeczki też nie było w głowie spanie, potrafiła półgodziny w dzień tylko spać, smieje się że teraz śpi więcej niż pół roku temu :dry:
 
Ta ida jej powoli dwie dolne jedynki. Raz na jakis czas przezywam tu gehenne;-) m mial cos kupic na te zabki i zapomnial. Dobra, kupie jutro. A mnie 3 osemki sie wyzynaja, zreszta robia to od polowy ciazy, wiec osiagam ostatni stopien madrosci:-D Lepiej pozno, niz wcale:-D:-p

no, kaamaa to bylo pocieszajace:tak:
 
Cześć dziewczynki!:-)
Ja dzisiaj jestem strasznie skołowana, rozkojarzona, :crazy: to chyba przez te wiatry, ciśnienie podobno skacze, pewnie u was też stąd te bóle głowy... Także z góry przepraszam, jeśli będę nieskładnie pisać:sorry:

Maron- który to u ciebie dzień cyklu już? Może lepiej odstaw ten bromergon?:tak::-p

Lelek- ja też mam mieć nast. @ tak m.w. 22 lutego (wg ostatniego cyklu, ale może być nawet do 4 dni wczesniej), dla mnie to jedna wielka niewiadoma, bo to dopiero drugi miesiąc bez tabsów:eek::rofl2::baffled::-D

Aga- i jak tam samopoczucie, lepsze? (aga pewnie będzie dopiero przed północą...;-))

Livastrid- najlepszego dla córci!!! Niech rośnie nam zdrowo!!!:tak::tak::tak::-)

Ja teraz spadam na serial... potem wrócę.:-p
 
livastrid to Ty madra bedziesz:-D ale wspolczuje, mi 8 wyszly w sredniej szkole, nie moglam jesc, goraczkowalam i wogole a najsmieszniejsze jest to ze zanim zalozylam aparat na zeby to musialam zrobic rtg szczeki i okazalo sie ze mam z kazdej strony po 9 zebow:-D:-D dlatego mialam wyrywane i dopiero aparat.

a na zabki dla malucha to ja nic nie stosowalam bo malego raczej nie bola tylko wtedy ma rozwolnienie;-)
 
Livastrid - pisałaś że dajesz Malutkiej kaszkę manną? Dowiedz się lepiej, czy na pewno lekarz to ją kazał Ci dawać, bo w tym wieku to dzieci powinny dostawać jej nie więcej niz 3g dziennie (takie pół łyżeczki od herbaty), bo zawiera gluten.. Choć może u Was sa inne wytyczne :-) A wściekłego psa ja tez robię w 50ml - tfu, zawsze robiłam, bo teraz od 2 lat to alkoholu praktycznie w ustach nie miałam (myślę, że łącznie przez te 2 lata wypiłam butelkę wina - i to rozłożone na n uroczystości ;-)) :-D

Lelek - to Ty dopiero mądra kobieta jesteś :-D Nie dość, ze komplet ósemek, to jeszcze dziewiątki! ;)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki!:-)
Ja dzisiaj jestem strasznie skołowana, rozkojarzona, :crazy: to chyba przez te wiatry, ciśnienie podobno skacze, pewnie u was też stąd te bóle głowy... Także z góry przepraszam, jeśli będę nieskładnie pisać:sorry:

Maron- który to u ciebie dzień cyklu już? Może lepiej odstaw ten bromergon?:tak::-p

dzis 36 dc :-p ehh sama nie wiem, podobno to sie zdarza, a moja ginka nic o tym nie mowila, mam brac ciagle, tylko jak bede robic badania to mam przerwac na dwa dni :-) wiecie co, mi sie wydaje, ze jakos mi sie bardzo cykl zaburzyl, bo ja czuje tak jakbym owulke miala, jajniki mnie tak nap...aja, ze masakra
 
Livastrid - pisałaś że dajesz Malutkiej kaszkę manną? Dowiedz się lepiej, czy na pewno lekarz to ją kazał Ci dawać, bo w tym wieku to dzieci powinny dostawać jej nie więcej niz 3g dziennie (takie pół łyżeczki od herbaty), bo zawiera gluten.. Choć może u Was sa inne wytyczne :-)

od pol do calej lyzeczki w zaleznosci od ilosci przygotowywanego mleka/papki. Wlasnie ze wzgledu na gluten zalecaja dawac kaszke poki ma sie jeszcze wlasne mleko.

Wiesz, maron ja tez sie czuje owulacyjnie a to 20 dzien. Cos sie u mnie pochrzanilo i zaczyna mnie to denerwowac.

ta, Lelek, Ty to dopiero mialas, zupelnie zabawne ekstra zeby

Isana
, nie chce byc monotematyczna co na bol glowy jest dobre, bo mnie laski zaraz zatluka chyba:-p paracetamol wez
 
reklama
moze wiosna sie zbliza i przesilenie wiosenne ;-) i cos sie nam poprzestawialo :-p kurcze tyle ze ok 21 stycznia mialam na bank owulke, bo czulam sie jak teraz
 
Do góry