reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

ja dzisiaj dostałam @@- cykl 37 dni. No żesz, u mnie to dopiero pogmatwane..... i jak tu bobasa robić???
 
reklama
lelek- ten to pikuś w porównaniu do ostatniego- 44 dni!!! Ale ja karmię i to dlatego tak mi się dzieje...
 
Ja to już bym bzikowała że w ciąży jestem :-D

A myślisz, ze ja spokojnie na 4 literach siedziłam???? Zrobiłam z 10 testów i każdy negatywny. W końcu dostałam @@@, poszłam do ginki i ona tylko potwierdziła to co myślałam, przy karmieniu jest to normalne, niestety, bo teraz też miałam długi cykl.
 
kaamaa ja np w czasie karmienia bralam tabsy, cykle byly ok, odstawilam zeby sie starac i znow sie rozregulowaly, wiec to chyba nie ma reguly:-(


Hi hi ja cwicze tylek juz 4 dzien:happy:mam nadzieje ze przez miesiac cos mi sie poprawi
 
ooo a to ciekawe, co piszesz Wika
Bo ja mam po pologu-29, 27, 25 i teraz czekam na kolejny. Przy normalnych 26-28 dni. Nie mam dlugich. Ale za to tym miechu w ogole to mi wszystko dziwnie wyglada:crazy:
 
tabsy dla karmiących odpadają, bo brałam przez dwa cykle i potrafiłam w połowie cyklu dostać krwawienia, które trwało 2 tyg!!! Wtedy dopiero popierniczyły mi się cykle... po konsultacji z ginką odstawiłam cerazette.

Zanim zacznę staranka muszę odstwić Igora od cyca, a zanim go odstawię on musi POLUBIĆ nutramigen, co jest awykonalne, więc nie wiem jak to bedzie.
 
reklama
ooo a to ciekawe, co piszesz Wika
Bo ja mam po pologu-29, 27, 25 i teraz czekam na kolejny. Przy normalnych 26-28 dni. Nie mam dlugich. Ale za to tym miechu w ogole to mi wszystko dziwnie wyglada:crazy:

pocieszę Cię, mnie zaczęły się cykle pierniczyć dopiero od października. W lutym urodziłam, w kwietniu i maju brałam tabsy, ale miałam silne i intensywne krwawienia, więc odstawiłam w lipcu dostałam normalną @@@ , do października cykle były regularnie co 30 dni a od października do teraz, to w cały świat!!!!
 
Do góry